Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek ez tetszeni fog a...

Szerintetek ez tetszeni fog a páromnak? ( Forma1)

Figyelt kérdés

[link]

ezen belül is a 13-as kép kíváncsi vagyok hogy egy f1-es fan milyennek látja


2010. okt. 11. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha Ferrari szurkol, akkor biztosan.
2010. okt. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*szurkoló
2010. okt. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

szerintem igen:D

ötletes:D:D

nagyon jó:)

2010. okt. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi a pozitív válaszokat:D nyugodtan lehet kritizálni is , hogy mi hiányzik belőle, abból tanul az ember:)
2010. okt. 11. 15:41
 5/14 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon jó!


Én párom forma1 ÉS bögre mániás, úyhogy ő pl el lenne ájulva tőle, de nekem is nagyon-nagyon tetszik a stílusa, komolyan!


Te csináltad?

2010. okt. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
én csináltam mivel porcelánfestő a szakmám itthon,gondoltam kihasználom ezt:)
2010. okt. 11. 20:37
 7/14 A kérdező kommentje:
és ha ennyire tetszik rendelésre festhetek neked:D bár én nem ilyeneket szoktam festeni, ezt csak neki festettem:)
2010. okt. 11. 20:43
 8/14 anonim ***** válasza:

Igen nagyon tetszik, csak 2 "gond" van:


1. Már megmutattam neki tegnap este, úgyhogy nem lenne meglepi, ha kapna egy ilyet. :):)


2. Mostanság én is csinálgattam neki bögréket, amik persze század ennyire sem jók, hisz nem is szakmám ez, meg kézügyesség nélkül amúgy is nehéz :D:D

De mással megcsináltatni akkor sem olyan jó... gondolom érted mire gondolok. :)



Mindenesetre köszi a felajánlást :), ha meggondolom magam és még él az ajánlat, akkor szólok! :)

2010. okt. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
te tudod:D bár a szándék a lényeg:P és sok variációt ki tudnék még találni,de sok sikert a megfestéséhez:) nincs nagyobb öröm mint látni az arcán a boldogságot:)úgyhogy meg tudlak érteni ha magad akarod csinálni:D
2010. okt. 12. 09:43
 10/14 anonim ***** válasza:
szia! Én F1 szurkoló vagyok (nagyon az), szerintem tök jól néz ki, csak ne haragudj, de lehetnének kicsit intenzívebbek a színek, gondolok a pirosra, mert vhogy a kékkel és a zölddel összezavarsz. bocsi ha bántlak, de én ezt gondolom, amúgy nagyon, de nagyon ügyes vagy. mióta foglalkozol ezzel?
2010. okt. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!