Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék tetszeni egy 12...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék tetszeni egy 12 éves lánynak? Az osztály társam.

Figyelt kérdés

Nekem nagyon nagyon tetszik!Nem tudom hogy mondjam meg neki!

Aki annyit ír hogy álljak elé és mondjam meg neki az már ne is írjon! 11 éves vagyok!


2011. okt. 19. 14:01
1 2
 1/20 Fke ***** válasza:
100%
miért nem opció, hogy megmondod neki?
2011. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

én odáig voltam 12 évesen mikor szerelmes leveket kaptam, meg titkos ajándékokat, elhívtak biciklizni, vagy hazakísértek

persze azóta már több mint 10 év eltelt, de szerintem ha kedveskedsz a lánynak azzal nem árthatsz :)

aztán mikor összeszeded a bátorságod nyugodtan mond neki hogy mennyire szép és esetleg elmehetnétek moziba, csak ne támadd le :)

2011. okt. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
nem úgy gondoltam hogy nem mondom meg neki ! csak nem úgy szeretném hogy CSÁ tetszel nekem
2011. okt. 19. 14:08
 4/20 anonim ***** válasza:
61%
Vagy a szerelmes levél tényleg jó ötlet xd
2011. okt. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
De igazából akár nem is kell azonnal rávágni hogy szereted, hívd el sétálni vagy valami párszor...aztán 1-2 hét múlva ha már jobb a kapcsolatotok mond meg neki akkor, csak barátkozz vele
2011. okt. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
milyen ajándékokra gondoltál?
2011. okt. 19. 14:13
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

semmi extrára, apróságok

akár egy száll rózsa, vagy egy kisebb nyaklánc

ne verd el a zsebpénzed rá :)

azt tudom, hogy én aminek a legjobban örültem anno, az egy kulcstartó, amit elhagytam :) ő meg megvette nekem újra :)

2011. okt. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
próbált meg , nincs mit veszitened. Hivd meg valahová és csináljatok egy szép délutánt. De sajnos meg kell mondjam, hogy 12 éves lányok idösebb fiúk után néznek ;)
2011. okt. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

szerintem a nyaklánc kicsit túlzás :))

egy szelet csoki bőven elég! Kísérd haza, vagy várd meg vele a buszt :)

2011. okt. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
akik ilyen hülyék hogy hogy vibrátornak örülne nagyon szépen kérem hogy kíméljenek meg a hülye válaszaiktól!
2011. okt. 19. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!