Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek lehet az jó, ami...

Szerintetek lehet az jó, ami csak nekem tetszik?

Figyelt kérdés
Nyilván ilyen nincs, de van olyan, amikor úgy érzed egyedül maradtál valami kapcsán.

2023. jún. 28. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Azért ha csak neked tetszik valami akkor az elfogultságból adódhat az átlag emberekben van egyfajta kollektív szépérzet.
2023. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet. Hacsak nem valami ártalmas dologról van szó, akkor az aligha rossz, azaz akkor az simán annyit jelent, hogy az ízlésed eltér az átlagtól.
2023. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igazából egy rajzról van szó, de persze sok rajzom van és többsége tetszik másnak is. Most is rajzoltam és kiadtam magamból sok mindent, viszont apukám szerint nincs összhang, ez lehet igaz mégis tetszik és remélem, azért nem olyan rossz. Igazából csak a szüleim véleményét kérdeztem, nekik kevésbé tetszett és nagy befolyással vannak rám sajnos.
2023. jún. 28. 21:04
 4/5 anonim ***** válasza:
A rajz senkit nem kérdezett, amikor született. Utána meg minek is?
2023. jún. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Minek/kinek alkotsz?

Mi számodra az alkotás?


Ezeket rendezd magadban.


Amíg nem megrendelésre dolgozol velük, addig az csak rólad szól, nem másokról.

2023. júl. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!