Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek is vonzó férfi...

Szerintetek is vonzó férfi Gulácsy Lajos, a festő?

Figyelt kérdés
A Nemzeti Galériában láttam a kiállítását. A róla készült fotókat elnézve teljesen lenyűgözött. Sokak szerint kellemetlen,kifejezetten előnytelen külseje volt. Juhász Gyula költő azt mondta "angyali lélek volt egy szatír testében". Ez azért durva leírás. Engem teljesen megszédít a tekintete. Igaz, látszik már fiatal korától rajta egy furcsaság, ami, amint tudjuk, skizofréniában csúcsosodott ki. Mit gondoltok, szerintetek vonzó férfi?

2023. júl. 1. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem szeretnék ilyen szomszédot.
2023. júl. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Milyen szomszédot, kedves válaszoló?
2023. júl. 1. 15:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Zakkantnak kinézőt. Felszínes vagyok, ez van.
2023. júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 ez nem baj, csak nem erre vonatkozott a kérdés. Bár, le tudom szűrni, vajon mi lenne a véleményed ha a kérdésre vonatkozóan válaszolnál.
2023. júl. 1. 18:22
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
#4: Akkor tessék: nem, szerintem nem vonzó férfi Gulácsy Lajos, a festő. Nem mintha lenne értelme a kérdésnek, hiszen nem lehet vonzó egy halott.
2023. júl. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

egy elmebeteg, ópiumfüggő perverz görénynek néz ki.

festészetileg meg tökéletesen beleillik az adott kor totálisan elfajzott, kontár "művészetébe".


értem én, hogy 22 éves bölcsészhallgatóként nagyon különlegesnek érzed magad, amiért ilyen dolgok foglalkoztatnak, de ez sajnos nem vezet semerre. ha festményeket akarsz látni, akkor ne ilyen szarokat nézegess.

2023. júl. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6


Ez igen, jól megaszontad. :)

Percek óta rajtad röhögök. :D

Beütött nálad a krumplis farhátra ivott pacalpálinka.

2023. júl. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7


pedig semmi vicceset nem írtam, tökfej.

lehet, hogy te vagy részeg...?

2023. júl. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!