Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Egy ukrajnai háborús szenvedés...

Egy ukrajnai háborús szenvedéseket megörökítő fotós kiállításra elmennétek most úgy, hogy- bár például a kiállítás célja a menekülteknek való adománygyűjtés-, de ennek ellenére nem adakoznátok? Ha nem/igen, miért?

Figyelt kérdés

2023. aug. 24. 00:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

9-es véleményhez

Szerintem ilyen fotómutogatásnak nincs most aktualitása. Egy ukrán menekült szerintetek, mit érezhet, mikor értesül erről a kiállításról, esetleg elmegy megnézni? Ha az adománygyűjtés számára is a fő cél.

Én pl letépném a hülye fotóikat. Szórakozzanak máson, ha éppen szar a mozifilmfelhozatal. Ismerős pl csak azért ment oda, mert idézem: " kíváncsi volt".

Egy fillért sem adományozott elmondása szerint.

De a képek szerinte megrázóak voltak.

Hát, szuper!

Legalább ne lenne ingyenes.

2023. aug. 24. 11:10
 12/18 anonim ***** válasza:
32%
Az a legironikusabb, hogy ezt a művészet kategóriába írtad ki.
2023. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Miért, hova kellett volna?


Ezt a kiállítást különben most néztem csak, hogy ukránok fotózták.

Ezt mondjuk nem tudtam.

Így sem mennék el megnézni, de így inkább nem olyan gáz, ha valaki csak úgy, kíváncsiságból megy el erre. Ha nekik ez jó így... Legyen! Engem mondjuk így is zavarna, hogy a kínlódó népemet unatkozó akárkik bámulják sajnálkozva, de persze nem tesznek semmit sem.

2023. aug. 24. 18:42
 14/18 anonim ***** válasza:
54%
Az az ironikus, hogy a művészet kategóriába írsz ki kérdést, pedig szart se tudsz a művészetről.
2023. aug. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 hosszúhajú ***** válasza:
45%
fotókiállítás az művészet téma.
2023. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
54%
Akkor kiírom művészet témába, hogy miért állítják ki múzeumokba a David Góliát fejével-t, hogyha olyan csúnya dolgot ábrázol.
2023. aug. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
45%
... és ha még tudnád, hogy az adományoknak jó ha 5%-a eljut azokhoz, akiknek valóban szüksége lenne rá. Arról nem is beszélve, hogy az ukrácik 2014 óta mészárolják a kisebbségeiket és nap mint nap lőnek (amerikai) kazettás rakétákat civilek lakta területekre a már független, oroszok lakta Donbaszba és Luhanszkba. Azokat gondolom nem mutatják, amikor segélyeket gyújtenek az ukráciknak (FEGYVERRE!!!).
2023. aug. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
59%

Nem mennék el mert nem vagyok kíváncsi a halál ezer arcára.Átéltem a délszláv háborút és láttam eleget.Azóta rémálmok gyötörnek és néha izzadtan riadok fel és áldom az istent,hogy felkeltem!!Hogy vége!!

Aki nem látott ilyet,annak se ajánlom.Vedd elő a képzeletedet,annak legszörnyübb változatait és tudni fogod képek nélkül is,hogy milyen lehet.

A baj az,hogy az embereket ilyen módon próbálják rávenni az adományokra.

Én ezt elég gusztustalan módszernek tartom.

2023. aug. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!