Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért van most ennyire felkapv...

Miért van most ennyire felkapva Frida Kahlo?

Figyelt kérdés

nov. 4. 01:20
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Mert most fel van kapva?
nov. 4. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Jó kérdés, már jó ideje fel van kapva. ( Filmet is készítettek róla) De mostanában újra, ( pár éve) Nem tudnám megmondani hogy miért. Talán több kiállítást szerveztek a képeiből világszerte. Így jött ki a lépés, hogy úgymond újra felkapják, és tisztelegjenek az öröksége/ művészete előtt. Bár mindig is ismert volt a világon mindenütt, pláne mexikóban, és latin amerikában.
nov. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az 1980/1990-es években felkapottabb volt. Most nem hallottam róla semmit leszámítva, hogy volt itt kiállítása.
nov. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. Igen. Tele vannak az arcképével ellátott termékekkel a boltok, a shein, rengetek embert látok ilyen cuccokkal mostanában.


2. Lehet ez áll a háttérben sajnos én sem tudom miért került hirtelen ennyire terítékre.

nov. 4. 13:18
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Vagyok


Ez évek óta így megy, azért kérdeztem, hogy most változott valami, több lett belőle vagy mi a helyzet? (Egy éve nem járok kb fast fashion üzletekbe, így nem tudom)


Szerintem ez azóta megy így kb Magyarországon is, mióta kiállítása volt (2016-2019? körül)

nov. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5 igen én úgy vettem észre, hogy az utóbbi fél évben nagy mértékben növekedett ezeknek a termékeknek a forgalmazása.
nov. 4. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!