Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A tesóm új párja nagyon fest,...

A tesóm új párja nagyon fest, de nemmakarja megmutatni senkinek a munkáit, és szinte csak Frida Kahlo festményeket másol. Hogy vehetnénk rá, hogy foglalkozzon komolyabban a festéssel és fessen saját képeket is?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon tehetséges, amikor az öcsém megmutatott néhány képét azt hittem, hogy tényleg Frida Kahlo-festmények vannak meg neki, de az öcsém is azt hitte elsőre. Próbaként lefényképeztem egy képét, és megmutattam a férjemnek és anyukámnak,hogy mit vesznek észre ezen a festményen, mondták hogy Frida Kahlo-kép, azon kívül semmit nem vettek észre. A nő meg csak legyint, hogy ez csak egy feszültségoldás neki, mintha cssk maszatolás lenne amit csinál. Nincs is tisztában vele,hogy milyen tehetséges.

2022. jún. 9. 10:44
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
95%
Te nem akarhatod helyette.
2022. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
93%
És most itt mit szeretnél hallani??
2022. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
89%

"csak legyint, hogy ez csak egy feszültségoldás neki"

Ez a hobbik célja. Onnantól kezdve hogy erőlteti már nem hobbi. Nehogy azt hidd hogy valaki attól hogy tehetséges máris sok pénzért meg eszik a képeit. Rengetegen festenek. Én is festék, családom szerint én is tehetséges vagyok. De nekem is elég annyi hogy ki rakom a falra ha tetszik, egyepkent ez nagyon ritka, én se szeretem ha olyan képeimet akarják nézegetni ami szerintem nem sikerült vagy még szerintem nincs befelyezve.

Másolni valamit meg néha könnyebb mintha magadtól festenél szóval nem olyan biztos hogy a magától festett is jó lenne legalábbis eleinte az is lehet hogy nincs ihlete, ezért másol.

De mint mondtam ha ő így érzi jól magát akkor szerintem hagyjátok.

2022. jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
79%
3# Ez szép : "befelyezve"
2022. jún. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
99%
Lehet, hogy csak másolni tud, magától festeni nem. Meg miért is kellene ezzel bármit kezdenie? Jól érzi magát így, saját kedvtelésből csinálja, kikapcsolódásként. Nem kell mindenből pénzt csinálni
2022. jún. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:
Van egy-két saját festménye is és rengeteg saját pasztellrajza, azokon is látszik, hogy tud önállóan is.
2022. jún. 9. 11:23
 7/63 anonim ***** válasza:
99%
De mit vársz tőle? Mi vagy te manager? Miért lesz neked jobb ha ő "komolyabban" elkezd festeni? Ugyanaz a végeredmény, otthon lesznek a falon.
2022. jún. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim válasza:
94%
Semmi közöd hozzá, nem értem, hogy miért kell beleszólni másnak a dolgába!
2022. jún. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
92%

Ne erőltesd, látni hogy nem akarja jobban megmutatni másoknak vagy csak hobbinak szereti, nem kell forszírozni valamit ha azt nem akarja...össze dől a világ ha nem fest komolyabban? Ő nem akar, el kell fogadnod!!!


. A nő meg csak legyint, hogy ez csak egy feszültségoldás neki, mintha cssk maszatolás lenne amit csinál. Nincs is tisztában vele,hogy milyen tehetséges.

Pedig tisztában van vele hogy mit akar, itt te akarod rá erőltetni a saját akaratodat....és nem tudod elfogadni hogy ezt ő nem akarhatja.


Próbaként lefényképeztem egy képét, és megmutattam a férjemnek és anyukámnak

Kérdésedben meg írod hogy senkinek nem akarja megmutatni, ez azért elég gonosz húzás...én pl.haragudnék ha akaratom ellenére megmutattad volna.

Miért akarod ennyire hogy komolyan vegye? Lehet tényleg csak hobbiként fest...

2022. jún. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
88%
Mellesleg te kb senki vagy neki, hogy ennyire megmond mit csináljon...
2022. jún. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!