Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miket tapasztalatok szolfézs...

Miket tapasztalatok szolfézs alapvizsgán?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy kinek, hogy ment, esetleg történetek vagy csak átrugdosott valahogy a tanár, mennyire volt nehéz, milyen feladatok voltak és aki akarja írja oda hogy melyik évben és hol alapvizsgázott

nov. 11. 12:36
 1/2 anonim válasza:
Na az úgy volt, hogy én az utolsó egy évben kerültem rendes tanárhoz, addig egy olyan tanárom volt, aki nem magyarázott rendesen, semmit sem értettem az anyagból és mindezek mellé még bejött az online oktatás is, ráadásul a tanár folyton beteg volt. De az utolsó évben azzal a tanárral minden helyre állt, és ötösre tudtam megírni az alapvizsgát, bár még akkor is úgy éreztem nem tudok semmit szolfézsból. Ha az segít, tudsz a neten keresni korábbi alapvizsga lapokat, nekem sokat segített.
nov. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kerestem, de eddig egyet se találtam, köszi a választ


Azért még mások válaszát is várom

nov. 12. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!