Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Írtam egy könyvet. Véleményezn...

Írtam egy könyvet. Véleményeznéd egy részletét, ha elküldeném?

Figyelt kérdés
Szeretnék kapni egy képet arról, hogy mit gondol róla egy olyan ember aki nem elfogult. Kicsit naplószerű műfajban írtam

nov. 15. 16:07
 1/10 anonim válasza:
88%
Milyen műfajban írtad? Mondjál róla valamit , így nehéz megmondani , hogy érdekel-e?
nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nejem küldheted
nov. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Örömmel
nov. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
16:58 nem iazán tudnám meghatározni a műfaját, egy ifjúsági regénynek nevezném, de inkánn a 16 év fölötti korosztálynak, mint az alattinak
nov. 15. 23:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is elkuldheted, érdekel.
nov. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is jöhet.


Viszont egy kérdésem lenne. Egy naplón keresztül mutatod be a történetet, mint a SzJG (kérlek, erre a példára ne reagáljatok, mert az is egy könyv, amit ifjúsági kötetnek szántak, nem 18+ éveseknek elsősorban, köszönöm! <3), vagy megy a cselekmény és olykor belátást kapunk egy napló részletbe, ami fontos. (CoHo - Velünk végét ér c regényében van ilyen)

nov. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
21:24 Inkább a SzJG :)
nov. 16. 21:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Értem. Mindegy ettől függetlenül is jöhet.
nov. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Strand Unió válasza:
Engem is érdekel, elküldheted.
nov. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is nekiláttam egy könyvírásának , ha még aktuális én is szeretnék belenézni!
febr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!