Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol/Milyen rajzkellékeket vegyek?

Hol/Milyen rajzkellékeket vegyek?

Figyelt kérdés

Jó minőségű grafitceruzákat, színesceruzákat illetve egyéb rajzos kellékeket szeretnék venni.

Tudnátok mondani oldalt/márkát ami nektek a legjobban bevált?



dec. 9. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagymező utcai művészellátó, ha Pesti vagy
dec. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
muveszellato.hu
dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Töltőceruza, rotlingok.

Nem kell hegyezni őket és kényelmes a fogásuk.

Nekem 15-20 éve megvannak.

Nem kell 120 féle puhaságú grafit. Találd meg azt, ami számodra ideális és megfelelő használattal kellően tudsz vele bánni.


A lényeg, hogy homogén legyen a ceruza "massza", nem szeretem az olyan olcsó vackokat, amiknél húzom a vonalat és hébe-hóba vannak bennük karcos darabos részek.

Ilyeneket iskolakezdéskor dobálnak rengeteget a piacra.


Színesceruzából ezt javaslom:

[link]


Imádom. Ebből a tömb ceruzából van grafit verzió is.


Szintén nem kell hegyezni, amennyiben megfelelő az eszközhasználatod, max a vékony külső védőréteget kell leszedned.


Mindegyik maximálisan kihasznált alapanyag. Nem kell fát áldozni a készítésükhöz, vagyis környezetbarátabb egy fokkal.


Hátrány: nem mindenkinek való, főleg akik nem igen gondosak az eszközök kezelésében, tárolásában. Ugyanis törékenyek.


Csináltam nekik megfelelő eszköztartót. Egy vékony falú fa tokot, 3 réteg FOAM béléssel.


Két vékonyabb között a vastagabban vannak a ceruzák, a másik két réteg alul felül védi. Utazáskor főleg hasznos.


S ne feledd, a minőség "csak" egy dolog.


Az említett termékek majdnem mindenhol elérhetőek. Még az én kis csóró szülővárosomban is.

dec. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A koh-i-noor nagyon népszerű márka, de nekem sajnos nem vált be. Még a puha ceruzákat is túl keménynek éreztem és állandóan fájt a kezem használat után. Most épp Derwent márkát használok, ez szuperül bejött :)

Szerintem szerezz be 1-2 darabot több márkából és próbálgasd, neked mi működik.

jan. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!