Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen ingyen letölthető...

Milyen ingyen letölthető rajzoló alkalmazásokat tudtok ajánlani PC-re?

Figyelt kérdés

ápr. 29. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Gimp az általánosan ajánlott ingyenes photoshop helyettesítő.
ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minden beszerezhető ingyen is. 🙃

Amúgy meg, használd már a netet megfelelően...


Googleba beírod:

"free draw program for windows"

vagy ha más op.rendszeres a géped, akkor windows helyett azt írod amid van.


Üdv az internet megfelelő használatának világában.


Az, hogy kinek mire kell pontosan és kinek mi esik kézre az pedig egyéntől függ.

máj. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ha tényleg rajzolni szeretnél, akkor szerintem a Krita jobb választás lehet mint a GIMP. Én azt szoktam használni a rajztáblámhoz, de sokszor GIMP helyett is mert jobban bejön a kezelő felülete.


Szokták még a FireAlpaca-t ajánlani, de ez csak Windowson és Macen érhető el, tehát Tablet, SteamDeck, RaspberryPi, Linux nincs.

máj. 3. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sándor1230 válasza:
Inkscape! Nagyon jó! 🙂
máj. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Paczalos István ***** válasza:

Ha van diákigazolványod, és él a Neptun hozzáférésed, az Autocad, és az Inventor illetve a Navisworks elérhető. Ha műszaki rajzot akarsz készíteni, akkor melegen ajánlom, mivel ezekkel találkozol a céges életben.


Amúgy először pontosíts, milyen rajzoló programot akarsz, a Google-t használd segítségül, hogy találj pár alkalmazást, olvass róluk véleményeket fórumokon, és ez alapján lépj.

máj. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az "olvass róluk véleményt" helyett azt tudom inkább javasolni, hogy bátran próbáld ki mindet.


Egyén függő az is, hogy kinek melyik a jobb, avagy felel meg a célra.


Jómagam ArtRage 6-ot használok és PS-t.

(mint mondtam: minden beszerezhető ingyen is)

máj. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!