Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Fotósként mennyi idő alatt...

Fotósként mennyi idő alatt lehet befutni, hogy az ember meg tudjon élni belőle?

Figyelt kérdés

Sose késő váltani, ugye...


Jelenleg dolgozok egy munkahelyen, teljesen más területen, nem kommentálom az érzéseim ezzel kapcsolatban, de nem érzem a magaménak a dolgot.


Mindig is érdekelt a fotózás, az utómunkálatok, van érzékem is, de igazából sosem foglalkoztam ezzel komolyabban.


Szeretnék elvégezni egy tanfolyamot, hogy legyen papírom is.


De hogyan tudok elindulni?


Illetve milyen gépet érdemes venni, és mennyit kell befektetni, hogy kezdeni tudjak egyáltalán valamit vele?


Valamint mennyi idő lehet átlagosan, mire eljut oda az ember, hogy megéljen belőle?


Tapasztalatokat, ötleteket várok!


(Nem leszólást, azzal sem én, sem ti nem lesztek előrébb szerintem, ezt csak az oldalon látottak miatt jelzem.

Köszönöm a megértést!)



dec. 28. 17:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

"Ha ennyire behatároltak a kereteid, hogy "munka mellett sem tanfolyam, sem másodállás nem fog beleférni"


Az a helyzet, hogy épp egy képzés közben voltam, mikor elhelyezkedtem dolgozni. (Véletlen az a terület, mint amit tanultam is.)

De abba kellett hagynom, mert nem volt időm tanulni.

És azóta kb semmire se. És rájöttem, hogy rohadtul mellé ment, nem érdekel az egész, érzékem sincs hozzá, csak szenvedés az egész így.


A többi magánéleti dolgot nem akarom részletezni, de emiatt tervezek váltani, hogy egyrészt valami olyat tudjak csinálni, ami érdekel, és esetleg később itthonról is megoldható legyen.


Az anyagi, megélhetési része is függvénye most valaminek, ami hamarosan kirajzolódik, addig úgyse tudok lépni semerre.

jan. 1. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!