Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kérdésem azoknak szól, akik...

Kérdésem azoknak szól, akik játszanak valamilyen fúvós hangszeren, és mellette dohányoznak. Hogy bírjátok tüdővel? Lehet ezt egyszerre?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 22:38
 1/5 anonim válasza:
Egy ismerősöm fúvós zenekarban játszik. A zenészek negyede!!!!! bagós. Ezen nagyon kiakadtam. Most bírják. Hogy idővel mi lesz? ??
2010. okt. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, csak hosszú távon megnehezítik a dolguket.
2010. okt. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én fúvószenekarban játszok és sosem dohányoztam. Más zenészek dohányoznak. Az a biztos ha nem dohányzol. Minden téren csak nyerhetsz vele.
2010. okt. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azért kérdezem, mert már évek óta szeretnék szaxofonozni, és most gyúlt rá össze a pénz. csakhogy közben rászoktam a cigizésre. most abba kéne hagyni, de nehéz. köszi a válaszokat!
2010. okt. 23. 01:41
 5/5 anonim ***** válasza:
a zenészek nagy része gyerekkora óta zenél. közben elkezdett dohányozni, de a tüdeje már hozzá van edződve a zenéhez, így menni fog utána is. Neked szerintem nehéz lenne a cigi miatt. Én 15 éve zenélek és 3 éve dohányzom(bár nem sokat), és nem romlott a tüdőműködésem:)
2010. okt. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!