Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen színt érdemes alkalmazn...

Milyen színt érdemes alkalmazni egy ceruzarajzon az ajkak és mellbimbók, bimbóudvar ábrázolásakor?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem színes ceruzával rajzolni, és ebben a kérdésben tanácstalan vagyok (festék keverése nyilván egyszerűbb lenne), művészetben jártas személyek, alkotók válaszát várom!

febr. 10. 13:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Ajkak esetében a szájra gondoltam.
febr. 10. 13:40
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Mivel senki se válaszolt.

Az nem opció, hogy csinálsz egy nagyjábóli, "összecsapott" színes részletet és megnézed, hogy hogyan fest, aztán annak fényében változtatsz?

Meg ugye biztos több színt fogsz majd egymásra helyezni, folyamatosan változó arányokkal.

Sajni, nem vagyok jártas.

febr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A színesceruza esetében is sok olyan szín van használva, amikre egy átlag ember nem is gondolna.


Attól, hogy az átlag normál ember rámond egy színt, addig az alkotó sorolja mindazt, ami alkotja.


Pl az általad említettek tartalmazhatnak: barna, piros, sárga, fehér különböző árnyalataikat.


A színek s azok arányos megfelelő használata adja ki az adott színeket.


Igaz ez festékekre is.


Nem tudom láttad-e azt a kisöreget, akihez odavisznek adott színes alkatrészeket, töredékeket, majd kikeveri ott helyben az adott színt és megkapod festékszóróba töltve azt.


A színekkel való játszadozás teszi részben valóságossá az adott dolgokat.

febr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!