Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Megváltozott szopizás technika...

Klediv kérdése:

Megváltozott szopizás technika (felső fogait mélyen a bimbóudvarba vájja) lehet cumizavar? Hogy tudom kijavítani? 11 hónapos babánál?

Figyelt kérdés
Néhány alkalommal kapott cumisüvegből. Nagyinál(kanalas tejpépet cumisüvegbe tették, mert azt hitték, úgy kell) az addig tökéletesen szopó gyerekem elkezdett más technikával szopni és a felső fogait mélyen belevájja a bimbó tövébe. Mit tudok tenni, hogy kijavítsam a hibát? Nagyon szenvedek a fájdalomtól.

#szoptatás #cumizavar #mellbimbó #megváltozott szopástechnika #felsérti a bimbóudvart #gyulladt mellbimbóudvar
2022. okt. 12. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Dehogy cumizavar! 11 hónapos a gyereked, szólj neki, hogy fáj, ilyen korban már felfogja.
2022. okt. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Ahogy elottem irjak, raszolsz, es tudni fogja.

Egyebkent sok csinalja ezt, foleg a fogzaskor.

Cumizavar meg ujszulotteknel meg par honaposnal van :)

2022. okt. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Most nőttek ki nemrég a fogai még nem tudja őket rendesen használni. Kisfiam is ezt csinálta, de ez nem tudatos. Szólj rá, vedd el tőle és kapja be újra. Érteni fogja, ha mondod neki ne harapjon. Tudom, nem harap, csak belenyomódik.
2022. okt. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!