Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mik a tapasztalatok bimbóudvar...

Mik a tapasztalatok bimbóudvar szűkítő beavatkozással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szörnyen zavar, hogy parizel bimbóm van. Vagyis, hogy nagy az udvar, mint egy szoptató nőnek. Tudom tudom, szoptatásnál a gyereknek könnyebb, de nem lesz gyerekem. Olvastam, hogy létezik bimbó udvar szűkítő beavatkozás. Nagyon szeretném, ha csinos kis bimbóm lenne. Viszont olvastam, hogy érzéketlenné válhat és a kontraszt is eltűnhet, ami speciel orvosolható tetoválással.

Valaki átesett ezeken? Mik a tapasztalatok? Mennyi a gyógyulási idő?



2022. szept. 11. 15:53
 1/2 anonim válasza:
85%
Nem tudom, erről nincs tapasztalatom. Az én bimbóudvarom is nagy, különösen ahhoz képest, hogy a mellem legfeljebb közepes, szóval elég aránytalan. Viszont minden eddigi partnerem imádta.
2022. szept. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De szerencsés vagy! Biztosan el is fogadtad magad így mások szeretik is!
2022. szept. 11. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!