Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan követitek az új zenéket?

Hogyan követitek az új zenéket?

Figyelt kérdés
Én mindig ugyanazokat hallgatom, amiket persze szeretek, de néha jól jönne egy kis újdonság, de annyi minden van a neten, hogy nem is tudom, ki hogyan tudja követni, hogy éppen milyen újdonságok vannak.
febr. 21. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Én spotifyon hallgatok zenéket, ott vannak különböző nekem ajánlott listák, azokról szoktam újakat szerezni.


Az egyik barátnőmmel megosztottuk a kedvenc listánkat és néha az övét is hallgatom, ha abban tetszik új, hozzáadom a saját kedvenceimhez.

febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szintén Spotify-t használok. Folyamatosan ajánl új zenéket a zenei ízlésemnek megfelelően és jellemzően szoktak tetszeni. Ha tetszik egy konkrét szám, akkor sokszor csak rámegyek, hogy csináljon egy lejátszási listát olyan számokból, amik hasonlítanak arra, az is jól szokott működni.
febr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gál Gábor 2024 ***** válasza:

Figyelem a slágerlistákat, meg a szakújságírók listáit.

De amúgy igen, a telómon a zenék 60-70%-a a kamaszkoromból van :D

febr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én néha a rádiónban felfedezek egyet-egyet, amire azt tudom mondani, hogy "jé, ez nem is olyan szar".

Egyébként a feldolgozások korát éljük, csak ugye manapság ha előszednek és feldolgoznak egy 90-es évek beli slágert, az a legritkább esetben lesz jó.

febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Internet megfelelő használata.


Ott minden előadót megtalálsz.


A kezdőktől a haladókig, profikig.

febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!