Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Csak szerintem lett egy...

Csak szerintem lett egy nagyon elrontott film az Érdekvédelmi terület?

Figyelt kérdés

Bármilyen kritikát nézek vagy olvasok, mindenhol az egekig magasztalják. A film alapgondolatát annyira jó ötletnek tartottam, hogy pénzt adtam ki érte. Gondolok itt arra, hogy a brutalitás helyett a közönyt hangsúlyozzák, ami egy napjainkban is jelenlévő, a holokauszttól független hibája az emberi természetnek.


Szerintem nagyon jól meg lehetett volna csinálni, de az egész film ennek a művészi szemléltetéséből áll ki. Ha pedig érdekel a történet, akkor az ember kénytelem utána olvasni a szereplők sorsának, mert a filmből éppen ez nem derül ki. Nem tudjuk meg mi lett a család sorsa a háború után. Holott ez tükrözné igazán, mi a közöny büntetése, ha összedől a mások kárára épített "légvár". Engem külön érdekelt volna a kisfiú további élete, akit láthatóan megviseltek a falon túlról jövô hangok.



márc. 26. 17:49
 1/2 anonim válasza:
0%
876 ezredik holokauszt film,ugyan mi újat tudnának még kitalálni?
márc. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1

Ez pontosan egy szokatlan szempontból mutatta be a történetet: az ember, a család szemszögéből, akiknek elvégzendő munka, hivatás volt az egész. Nekem tetszett.

Kicsit Merle - Mesterségem a halál újragondolása.

márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!