Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit mondanál, kb. mennyibe...

Mit mondanál, kb. mennyibe kerül manapság?

Figyelt kérdés

Egy budapesti

- olcsó

- középkategóriás

- drága

színházjegy?



ápr. 17. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ. Minden annyi ér, amennyiért megveszik.


Az, hogy mi drága az relatív. Valakinek egy hamburger is drága, aztán több 100ezret költ el, mert megjelent egy új telefon...


Akkor most drága a színházjegy?

ápr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kérdés az, hogy te mit mondanál.
ápr. 17. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint ha azt mondanám: Drága az étel? (akkor most zsemlére vagy kaviárra gondoltam?)


Jó lenne tudni, hogy melyik. Mert, most felhoztál egy nagy kategóriát kontextus nélkül.

ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát adjatok neki kontextust. Én nem tudom, hogy kéne, mert nem nagyon járok színházba.
ápr. 18. 00:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy átlagos színházjegy ára 4-5-6 ezer Ft. Ez nyilván függ attól, hogy melyik színház, mennyire keresett előadása, hogy köznapi, avagy premier-e, színházon belül mennyire "jó" helyre szól a jegy. Ez nem mondható drágának, hiszen nem minden nap jár az ember színházba.

Ezektől drágábbak a jegyek az Állami Operaházba, itt egy átlagos előadási napon egy jegy 9 ezer Ft. De aki kedveli a klasszikus zenét, nyilván nem sokallja érte.

Egyébként általában vannak kedvezményes jegyek is, pl. ha csoportban vesszük, létezik olyan is, hogy megmaradt helyeket olcsóbban kínálják, létezik nyugdíjas kedvezmény, diák kedvezmény stb.

Legkifizetődőbb ha bérletet vásárol az, aki rendszeresen jár színházba.

ápr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!