Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyibe kerül minimum manapsá...

Mennyibe kerül minimum manapság egy olyan kriptó bánya amivel mar van esély pénzt keresni?

Figyelt kérdés
márc. 8. 05:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

15-18 ezer dollár egy olyan Asic célgép ami főleg bitcoin bányászatra alkalmas.De jelenleg nem igazán lehet kapni, csak előrendelni. A videókártyák, vagy processzorok kevesebbet hoznak, és az áruk is majdnem ilyen borsos. Ha saját hardverrel csinálod nagyon kockázatos, mert az egy dolog hogy most felment a bitcoin ára, de áprilistól jön a felezés, ami azt jelenti, hogy a bányászatért kevesebb jutalmat kapsz, vagyis feleannyit. Bár ez a felezés valószínűleg emeli a bitcoin árfolyamát, de nem 100%, és azt se tudni hogy mennyivel. [link]

Ez az Asic gép, kb napi 80 dollárt hozna az áram levonása után jelenleg. Felezés után lehet 40 dollárt, lehet kevesebbet, lehet többet, nem tudni. Ha alcoinokat szeretnél bányászni, az még kockázatosabb, mert az árfolyamaik jobban ugrálnak, és néha el is tünnek a süllyesztőben. Én azt tanácsolom, hogy tanulmányozd a témát, és kis befektetéssel probáld ki hardverrel, mondjuk egy olcsóbb GPU-val, amit el tudsz adni utána gémereknek. Vagy felhő alapú bábyászatba fogj, vagy kereskedj, de csak kicsiben. Mert sok példa van a gazdagodásra, de mégtöbb arra hogy valaki teljesen elbukta a pénzét. Ezért csak óvatosan, és mindenképp tanulmányozd a témát, és légy naprakész belőle. Még ha "csak" bányászattal is akarsz foglalkozni.

márc. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi én még kétmilliónál tartottam de ezek szerint négyszereződott
márc. 8. 07:46
 3/4 A kérdező kommentje:
Bár én altcoinokra tudtam ezt a kétmilliót lehet hogy az ma is kevesebb mint nyolc?
márc. 8. 13:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja meg a se felejtsük el hogy csak a bitcoin fog feleződni nemsokára, sok altcoin nem, ellenben a bitcoin válható bikája magával rántja azoknak az árfolyamát is
márc. 8. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!