Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Vannak olyan művészek, akik...

Vannak olyan művészek, akik ismeretlenek, de számotokra kedvesek?

Figyelt kérdés

nov. 8. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
nov. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sajnos már meghalt, a zenei életben Kátai Zoltán énekmondó nagyon kedves volt számomra, személyesen is találkoztunk. Kossuth díjat is kapott, pedig olyan kevesen ismerik
nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Attól függ.


Egy életút-díjas írónak a fia még mindig szerelmes belém (fiatalabb nálam.) Édesanyja festőművész, de nem tudok arról, hogy közismert lenne.


Most egy olyan bohém Művésszel van extrabonyolult kapcsolatom, aki idősebb korára még mindig próbál valamilyen módon közismertté válni.


Az öccse ennek az illetőnek festőművész. A jelzett illető hangszerművész és humorista vonásokkal bír.


Jómagam is erősen művészlélek vagyok, ezért vonzom be ezeket a furcsa dolgokat. De kora fiatalaságomban hallani sem akartam arról, hogy a média foglalkozzon velem, ezért inkább a névtelenséget választottam.


Ui: gondoltam arra, hogy leírok ide egy gyászosabb hangulatú verset, de talán mégsem ez a fórum, ahol szerepelnem kellene. (Itt inkább a fiataloké a jövő, idősebb korúaknak ez nem való.)

nov. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen.


Mindig szeretek új alkotókra lelni, mindig lehet tanulni tőlük vagy egymástól is.


Vannak, akiket figyelemmel kísértem, amikor még 10-50 nézőjük volt.

Vagy pl realban kicsiben kezdték vagy éppen kezdik, mert belevágtak.


Jelenleg 6 emberrel tartom kapcsolatot, akiket alkotás terén úgy gondolok, hogy sokra vihetik még.


Online térben is megfigyelek.


A jáde faragványoktól egészen a rajzig több tevékenységben.

nov. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyen mindig van.


Megkepodnetek, higy hsny nyugati festot, irot stb a halaluk utan fedeztek fel.

Eletukben meg ragtak a kuszobot...

nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen.


Egy barátném eszméletlenül fantasztikus verseket ír

nov. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!