Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szeretnék rajzolni tanulni,...

Szeretnék rajzolni tanulni, de nem ált. Módszerrel. Idővel (! ) mindenképp aktokat rajzolnék. Eddig a Barcsay könyvből tanulmányozgattam az anatómiát és teszem ezt most is. Ajánlanátok módszereket? (Jobb agyféltekésen kívül. )

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!
2011. jan. 18. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, a gyakorlást. Vagyis rajzolj külső-belső teret, rajzolj tükör alapján önarcképet, kérd meg a barátaidat, hogy üljenek modellt, állíts be csendéletet! Aztán, próbálj ki minél több eszközt; grafit, szén, pittkréta, pasztell, vízfesték, tempera. Hiába rajzolnál aktokat, ha előtt - bár én nem tudom - nem voltak alapjaid. Aktot meg úgy a legegyszerűbb, ha szerzel modellt. Bevállalós barát vagy rokon pont megfelel erre a célra. (mi például megkértük az egyik osztálytársunkat)
2011. jan. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
vegyél magadrol elö egy képet én is a magam képéröl gyakoroltam már vagy 5 hete gyakorlok de már kezd a arcomra hasolitani a rajzom :)
2012. okt. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!