Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Egy 14 éves lány, gyerek már...

Egy 14 éves lány, gyerek már fogékony a művészi alkotásokra, vagy még túl bolondos minden tekintetben?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne fogékony? Sok lány nyer már ebben a koban rajzpályázatokat,vagy egyéb művészi pályázatot.
2011. jan. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én is nagyon ügyes, kreatív voltam már 10 évesen is csak a suliban azt helyezték előtérbe milyen a családi helyzet! Nem lettem művész pedig még ma 23 évesen is álmodozok róla! :(
2011. jan. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2011. jan. 23. 16:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Én 30 vagyok és szintén álmodozó művészlélek:)
2011. jan. 23. 16:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 14 évesen már lehet, bár nem tartom valószínűnek. (vagyis hát nem annyira általános, de ettől még lehetnek olyan 14 éves lányok akik igen.. csak mostanában nem ez a jellemző)
2011. jan. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Teósim tíz és tizenegy évesek, voltunk velük múzeumban, és értettek mindent. Kortárs kiállításon, nem klasszikuson. Persze ehhez hozzátartozik, hogy művtörit tanulok, és elmagyaráztam nekik mindent.

(Mi volt a kiállítás koncepciója, mit jelent a szó, hogy koncepció, mit jelentenek az egyes művek, miért jók, mitől nem jók annyira, stb.)

Szóval egy 14 éves lány fogékony lehet.

Meg alkothat is. Simán.

Én is ennyi voltam, amikor elkezdtem foglalkozni ezzel, gyakorlati és elméleti szinten is. Nem lettem festő, de művtöri tanárnak készülök.

2011. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én 14 éves lány vagyok.

Szerintem lehet egy ilyen korú gyerek fogékony a művészeti alkotásra.

Én pl. művészeti iskolába készülök. Emiatt sokan piszkálnak, de nem veszem figyelembe, mert csak az irigység beszél belölük, hogy én így tudok rajzolni ahogy ők meg nem. Tanáraim is porbálnak lebeszélni a 45 pontos matek felvételim miatt h menyek reálos gimibe,de én kitartok a grafika mellett.

2011. jan. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!