Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Egy powerpointot kell készíten...

Egy powerpointot kell készítenem Amerikával kapcsolatosan bármiről a suliba. Előző félévben Disneylandről csináltam, nagyon jól sikerült. Egy jó téma, ami érdekes?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 13:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
L.A Hollywood?
2011. febr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hollywoodot is már bemutatták...
2011. febr. 27. 14:33
 13/18 A kérdező kommentje:
Valami érdekes téma kéne, ami nem agyonszapult
2011. febr. 27. 14:34
 14/18 anonim ***** válasza:
2011. febr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. febr. 27. 14:39
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha Amerikával kapcsolatban bármiről lehet, akkor én lehet, hogy híres amerikaiakról csinálnék. Pl. híres amerikai sportolók, írók, zenészek, ami téged érdekel.

Vagy a másik, pl. bevándorlók az USA-ban, itt lehetnének képek a különböző negyedekről, pl. kínai negyed, stb. Rengeteg nép él az USA-ban, és valamilyen szinten mindegyik magával vitte a saját kultúráját, van sok kínai, mexikói, olasz, stb.


Vagy nem tudom mennyire muszáj a jelenhez ragaszkodni, esetleg lehetne az 1800-as évek Amerikájáról is készíteni, hogyan éltek akkoriban az emberek az akkori nagy városokban, és hogyan a falvakban, farmokon.


Vagy még eszembe jutott a kedvenc korszakom, a 40-es/50-es évek Amerikája, pin-up stílus, Marilyn Monroe, korabeli filmek (ha jól tudom, akkor jött divatba az ún. "rémfilm", mai szemmel elég viccesek), korabeli zenék, divat, stb.

2011. febr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem általában Hollywood, hanem magyarok a filmgyártásban.


Foci?

http://www.youtube.com/watch?v=2sD_8prYOxo

2011. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, mindegyik jó ötlet, még gondolkodom azon, melyiket válasszam. A Marilyn egész jó!
2011. febr. 27. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!