Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van más kiút, remény ebből a...

Van más kiút, remény ebből a helyzetből? Barátság a téma.

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom ő 21 éves én 19 éves lány vagyok.Azt kell,hogy mondjam a legjobb barátom...Cseten találkoztunk 1 éve,azóta is megmaradt a barátság. De 2-3 napja több vita is volt a baráti körünkben...és szíven szúrt,amikor engem is hibáztatott a vita miatt...most gondolkozom,hogy véget szakítsak-e a vele való barátságomnak...
2011. okt. 31. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyi miatt meg akarod szakítani a barátságot, és nem megbeszélni vele, akkor az nem is volt igazából barátság.

Egy igazi barátságban nem csak a pozitív dolgokat kell tudni kezelni, hanem a negatívakat is...

2011. okt. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért kéne amiatt megszakítani a barátaságotokat? Gondolkodj, lehet, hogy mégis csak igaza van. Ha meg nincs, az sem baj, senki semé rthet egyet mindenben.


Én is szoktam vitatkozni a legjobb barátnőmmel erről-arról... Van, hogy úgy kiosztjuk egymást, mint a huzat. De ettől még imádom és sosem hagynám cserben.

2011. okt. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem az első vita volt
2011. okt. 31. 11:23
 4/6 bánomisén ***** válasza:

Pár vita miatt akarsz felszámolni egy barátságot? Elárulom, hogy nincs olyan barát, akivel ne vitatkozna időnként össze az ember. Attól még a barátság barátság marad, hogy nem mindenben értetek egyet.


Ha a barátság igazi, akkor elbírja a vitákat is.

2011. okt. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sok vitán vagyunk mi már túl,de ilyen nagy vitán még sose volt...
2011. okt. 31. 19:05
 6/6 csacsi2 válasza:
Barátságban is vannak nézeteltérések. Nekem is van ilyen, ami miatt egy 5 éves barátság megszűnt, de a sors letisztult gondolatokkal, újra összehozott vele úgy 2 év után. A barátságot nem te mondod meg, hanem úgy alakul. Ne tegyél ellene, úgy is megtalál!
2011. nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!