Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan érdemes mangát rajzolni?

Hogyan érdemes mangát rajzolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, igazából arra lennék, kíváncsi, hogy milyen füzetbe illetve milyen ceruzával érdemes elkezdeni rajzolni egy mangát. Nem világ kiadásra csak 1 sima otthon készült manga lenne, de mégis szeretném ha szép lenne =)

Köszönöm a válaszokat előre is :)


2011. márc. 14. 08:49
1 2
 11/18 Salina 49 válasza:
100%

Ezt a logikát követve, akkor süthetek pizzát de az nem lesz pizza. Érdekes gondolat, sajnos a világon semmi nem tökéletes xD

A kérdéshez visszatérve:

1 sima otthon készült képregényhez, az A/4-es lap, puha ceruza, tűfilc és én még szoktam használni vastag fekete filcet is a háttérhez,sokat segít ha nagy felületen kell feketével dolgozni : ) Megnéztem a devartodat, nagyon szépen rajzolsz ^^

2012. jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Tabaki... :D Te nagyon irritáló vagy.

És nincsen igazad.

2013. jún. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 tabaki ***** válasza:

@Salina 49:

Lehet, hogy te nem látsz különbséget a pizzasütés meg a képzőművészet között. Szerintem kéne, hogy legyen.


@Névtelen:

1. Érdekes, ezt már mások is említették... ;)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__4..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__4..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__4..

2. Bővebb magyarázat?

2013. jún. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A főzés is művészet, nem kéne leértékelned.
2013. aug. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 tabaki ***** válasza:
Különösen a pizzasütés. Egyébként leértékeltem? Megkülönböztettem.
2013. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ne hagyd hogy ez a sok barom elvegye a kedved! Ne is figyelj senkire aki beléd köt. Csak az építő jellegű kritikát fogadd el. Az hogy most abba kötnek bele hogy manga vagy képregény-e az nevetséges. Inkább adj bele mindent. Van veszteni valód? Csak csináld és mindent bele. Sok szerencsét. Remélem nemsokára láthatom a kész művet!
2013. aug. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 missregi.12 válasza:
Tudtom szerint a manga nem azért manga mert a japánok rajzolják, hanem a maga szárnyaló, érzelmes, részletesen kidolgozott rajzstílusa miatt. Szóval aki azt mondja hogy szülessél japánnak ha mangát akarsz rajzolni az lője le magát és kussoljon mert ez nem igaz.
2015. jún. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 tabaki ***** válasza:

@missregi.12:

Érdekes, de kétségkívül életképes gondolatmenet: Ha te tévedsz, akkor más hazudik. Az a továbbiakban maradjon meg magánvéleményemnek, hogy mit tartok erről a „szárnyaló, érzelmes, részletesen kidolgozott” szabványgyűjteményről, de eddig nemigen találkoztam a te tudtod szerinti definícióval. Ezt a meggyőződést azok fogadják el kritika nélkül, akik szerint lehet kulturális háttér nélkül alkotni. Kár összekeverni a formát a lényeggel.

2015. jún. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!