Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit csináljak? Most mit...

Cintikee10 kérdése:

Mit csináljak? Most mit csináljak? Valaki tud ebbe segiteni? Elvagyok keseredve ki tud segiteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok megerőszakoltak és terhes vagyok lehet és a szüleim elmentek 2 hétre ausztráliába vagyis csak anyukám apukám nincsen testvéreim nincsenek és ilyenkor mit csináljak nincsen telóm szerelőnél van és nem merem elmondani anyámnak se :S jaj istenem mit kezdjek?
2011. márc. 29. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha igaz amit irtal,akkor vegyel terhes tesztet,es bizonyosodj meg hogy valoban terhes vagy e. Ha igen akkor mond el,vagy mennj el egyedul abortuszra. Nem tudom hany eves vagy.
2011. márc. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha már elmúltál 18 abortusz, hisz én nem tudnám elviselni ha attól lenne gyerekem aki megerőszakolt és vezetékes telefonról nem hallottál? amúgy kérj egy tesztet és utána már elgondolkozhatsz azon hogy hívjad e anyut,de ha biztos akarsz lenni a dolgodban menj nőgyógyászhoz
2011. márc. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Először is tégy bejelentést a rendőrségen!

Aztán menj el nőgyógyászhoz és vizsgáltasd ki magad, hogy nem kaptál-e el valamit. És vegyél terhességi tesztet, bár az csak két hét után tudja kimutatni a terhességet.

A nőgyógyászati vizsgálatra mindenképpen szükség van!

És mellesleg szerintem anyukádnak is tudnia kéne róla...

2011. márc. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az előző válaszadónak igaza van. Menj el a rendőségre mindenképp. Hány éves vagy? Ki vigyázott rád amíg nem volt otthon senki? Lehet hogy má nagykorú vagy ha egyedül hagytak ennyi időre. Szóval. Nem mondom h rohanj abortusztra. Nyílván rossz érzés ha olyan embertől van a gyerek akit nem szeretünk, de a gyereket emiatt nem lehet okolni. Csakis magadat. Nem hiszem h elraboltak az utcán és megerőszakoltak csak úgy....

Én biztos életem végéig azon filóznék az abortusz után, hogy milyen felnőtt lenne abból a gyerekből. Lehet hogy művész? Lehet tudós? Kitudja. Ez már csak rajtad múlik. Anyádnak mindenesetre mondd el! Nem lesz rád büszke, de talán segít a döntésben.

2011. márc. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
de abba is gondolj bele (az előző válaszadó is) hogy ha az anya így termékenyült meg akkor lehet a gyerekre olyan hatással akár akaratán kívül is, hogy elcseszi az egész lelki világát... abortusz, vagy örökbe adás. ne tartsd meg. a gyerek csonka családban nőne fel egy kiskorú (legalábbis a problémamegoldó képességedből kiindulva, VAGY un intelligens felnőtt) anyával, akinek ráadásul csak az járna a fejében kitől is van a gyerek..
2011. ápr. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bár nem hiszem hogy komoly a dolog. egy frissen megerőszakolt terhes lány nem a gyakorikerdesek.hu-n fog írogatni...
2011. ápr. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!