Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi volt a legrosszabb, legpocs...

Mi volt a legrosszabb, legpocsékabb, legundorítóbb film, amit életedben láttál?

Figyelt kérdés
Pont most megy egy a tévében, de kerékbe törném, aki ezt kitalálta:D 'Már megint egy dilis amcsi film'- ez a címe. Esküszöm, ennél moslékabb, undorítóbb, hatásvadászabb rémséget még nem láttam:O
2011. márc. 31. 22:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Földönkívülit reggelire. Azon majdnem sírtam,de tesom végignézette,mert hogy én választottam a tékában. A másiknak valami kalapos macska vagy mi a címe. Fura szines musical. Van benne egy nagy kalapos macska meg 2 kis mano amik mindig az ellenkezojet csinaljak annak,amit mindanak nekik. Megrázó élmény volt mindkettö :D
2011. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nővéremnek (A má soeur). Francia film. Értem én, hogy a két testvér közötti kapcsolatra akar rávilágítani, de ez látszik a legkevésbbé az egész filmből.


A legunalmasabb film, pedig az a Casanova, ami a '70-es években készült, Sutherland a főszereplő. Vele nincs baj, de az egész film annyira lassú, hogy hihetetlen.

2011. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 habibi ***** válasza:
szerintem a legrosszabb film ezen a földkerekségen a Plasztikszerelem- annyira sz@r, h. rosszabb nem is lehetne
2011. ápr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Csajozós film [link]

Én ennél szánalmasabb, gyengébb, erőltetettebb, undibb, pocsékabb filmet még sosem láttam.

2011. ápr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Boa vs Piton! Szerintem még nem láttatok olyan iszonyatos effekteket és hibásan kitalált történetet, mint ez. Több buktatója van a cselekménynek, mint ahányszor elmondtam eddig, hogy mennyire rettenetes ez a khm... film (bár nem nagyon nevezhető annak).Pl.: az evakuált terület közepén megy a metró, vagy a katonai táborban egyszer csak zenét hallanak a tisztek, és kiderül, hogy az evakuált terület közepén a fiatalok egy hatalmas bulit tartanak...azt sem veszik észre a nagy táncban, hogy becsúszott egy ÓRIÁSKÍGYÓ!

A legrosszabb, hogy a készítők ezt HALÁLOSAN KOMOLYAN VETTÉK!

Sajnálom, hogy elvesztegettem az életemből azt az időt, amíg megnéztem...

2011. ápr. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Vicces, hogy mennyire ízlések és pofonok... mármint a fent emlegetett Casanova nekem egyik kedvencem, habár én a lassú filmeken szocializálódtam. Jó a film zenéje, hangulata, a poénok nekem ülnek, de tényleg nem való mindenkinek - olyan mint az orosz Solaris. Kevesen bírják ki végig és hangulat kell ahhoz, hogy nekiüljek.

Ami a legrosszabbakat illeti... volt egy fantasy rajzfilm, talán 80'-as évek, Tűz és jég a címe, na azon kiakadtam. Az első tizenöt percet még végigröhögtem, aztán kegyetlenül unalmas lett az egész, nem is néztem végig. Még ide tartozik nekem az Eragon (az csak ratyi volt, a Narnia csak csalódás, amiket elkezdtem de sosem néztem végig: Német pite, Tibor vagyok de hódítok, meg úgy általában ez a kör... az Amerikai pite 1 még jó volt. Ott kellett volna abbahagyni.

2011. ápr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az Eszement Freddy a legrosszabb,ez biztos.(Előre szólok,csak erős idegzettel,és saját felelősségre olvassatok tovább.) Olyan csodás jelenetek vannak benne,hogy az valami elképesztő.Pl: a főszereplő egy képregényrajzoló és a cég igazgatója azt mondja neki,hogy élje bele magát a szerepébe,bújjon az állatok bőrébe. A baromállat mit csinál? Talál egy döglött szarvast az úton,megnyúzza,felhúzza a bőrét és elkezd vele futkozni. Aztán elüti egy kamion kb 100-zal ő pedig felkel minden baj nélkül. Volt olyan is,hogy ő meg a hülye haverja gördeszkáznak a haverja elesik,eltöri a lábát,nyíltörés, erre odajön a főszereplő apja, aki rádobja a kiálló csontra a gördeszkát. A főszereplő pedig elkezdi nyalogatni a csontot. A főszereplő kiverte egy ló,és egy elefánt f@szát is, és a legdurvább,amikor a kórházban levezetett egy szülést:


A nőből úgy rángatta ki a gyereket,aztán elrágta a köldökzsinórt,és a köldökzsinórnál fogva körbe-körbe pörgette a gyereket.

2011. ápr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen undorító, de pocsék... A Promise for Ingrid. Tipikus Zs-kategóriás, sértően gagyi keresztény propaganda-film. A színészek borzalmasan játszanak benne, a sztori érthetetlen... a főszereplő elvileg egy idős néni, igazából egy max. 40es színésznő baromi gagyi műszálas parókában, affektálva.
ápr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!