Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szóltok, hogy magyar film...

Mit szóltok, hogy magyar film az első az Imdb szerint a legrosszabb filmek között?

Figyelt kérdés

:D És ugye ez nemzetközi...


[link]


Én büszke vagyok. x)


2011. ápr. 24. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Az IMDB-n minden alul van pontozva és ugye mi magyarok képesek vagyunk ezt még fokozni és fikázni a filmjeinket, merthogy "ah, magyar film, akkor tutu szar" Szerintem mi juttattuk ide az Álom.netet, mert nem hiszem, hogy szinkronozták volna más nyelvre...
2011. ápr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Pedig szinkronozták. ;)

És meg is nézheted, hogy 3 hozzászólásból 3 az USA-ból jött...

2011. ápr. 24. 22:57
 3/10 A kérdező kommentje:
bocs, egy Romániából... De magyar akkor sincs x)
2011. ápr. 24. 23:00
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Az imdb-t nem kell teljesen komolyan venni. Még 2000 szavazatot sem kapott. Bár tény, hogy a Alom.net könnyen versenybe szállhatna minden idők legszarabb magyar filmje címért :D
2011. ápr. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

És meg is nézheted, hogy 3 hozzászólásból 3 az USA-ból jött...


Amerikában kb 1 millió magyar él, szóval oda is nyugodtan eljuthatott a neten keresztül, szinkronizálatlanul.

2011. ápr. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Micsoda meglepetés...

Hidd el, nem csak az Imdb szerint sz@rok a magyar filmek. Ez tény. Mostmár hivatalosan is megerősítve.

2011. ápr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

A sok gagyi közönség film miatt nem kéne a magyar filmeket teljesen lehúzni.


Néhány magyar film, ami 7-es feletti imdb pontszámmal rendelkeznek:


Miklauzic Bence - A zöld sárkány gyermekei:

[link]


Tarr Béla - A torinói ló:

[link]


Dyga Zsombor - Köntörfalak:

[link]


Kocsis Ágnes - Pál Adrienn:

[link]


Galambos Attila - A nyomozó:

[link]

2011. ápr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ez igaz, viszont mindegyikre 1000-nél kevesebb szavazat jött. Az elsőre ha szavaznék (de nem láttam, nem vagyok szemét :D) akkor kb. lemenne egy számmal... ;)
2011. ápr. 25. 20:11
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

Hát mondjuk, azért van kevés szavazat, mert nem közönség filmek és viszonylag frissek. Nyilvánvaló, hogy átlagban szarok a mai magyar filmek. Viszont nem legrosszabbak, mert az Álom.net az első imdb-n.


Tarr Béla filmje a Zsúri Nagydíját vitte el a Berlini filmfesztiválon.


Kocsi Ágnes is nyert díjat Cannes-ban.


Régebbiek közül, pl. Fábri Zoltán filmek szinte mind 7-8 körüli pontszámmal rendelkeznek jóval magasabb szavazati arány mellett. Lényeg a lényeg, hogy készültek/nek jó magyar filmek, de baromi kevés van belőlük.



Azt, hogy miért nem vagyunk olyan jók, mint pl. a románok (ahol hasonlók a körülmények), annak csak a jó isten a megmondója.

2011. ápr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kirje75 válasza:
Milyen magyar film? A Katasztrófafilm? Csak magyarul van kiírva a címe, de az amerikai film.
2019. jún. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!