Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a részletről?

Figyelt kérdés

...A két fivér szárnyra kelt. Hosszú évezredeken keresztül repültek mire megérkeztek az első alkotás színhelyére ahol most a totális semmi volt.....egy végtelen fekete űr. Od elszomorodott az elé táruló látványtól hisz tudta mi veszett oda Atan karmai által. Atan teljen más véleményen volt mint fivére, őt büszkeséggel töltötte el amit látott, annyira, hogy harsányan hahotázásba kezdett Od ábrázata láttán...


- Csak nem szomorodtál el testvér? - Kérdezte megvetően Atan.

- De, igen.....

- BRUHAHAHAHA!!!! - Kacagott morajlóan tovább Atan.


Od emlékeiben visszaidézte összes alkotását, és azt is ahogy azok elpusztulnak Atan mocskos mancsától. Végiggondolta mennyi szép dolog veszett oda...mennyi érték.....mennyi csoda....Minden egyes gondolattal nőtt a dühe Atan iránt, és ahogy hallgatta idegesítő hahotázását ahogy azon röhög mint pusztított el annyi meg annyi szép dolgot, haragja visszafoghatatlanul tört ki belőle....


- HALLGASS!!! - Zengett iszonyú dühvel Od.

- ????? - Atan megriadt, ilyennek még sosem látta fivérét.

- Elpusztítottál megannyi csodálatos dolgot....Elsöpörted őket mintha ott sem lettek volna.....otromba módon összezúztál minden álmot...minden reményt...mindent....Ebből elég volt! Meg kell bűnhődj miattuk, itt és most! HARCRA! - Majd kaszáját Atan-ra szegezte.

- Micsoda kicsinyes kirohanás.....nem vártam volna tőled.....Úgy fogod végezni mint az alkotásaid....nyomod sem marad....NA GYERE!!! - Zengte Atan majd rárontott Od-ra....


2011. ápr. 5. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, a vesszőket elég szépen elhagytad :)

SZerintem eléggé héköznapi. És közhelyes. És a témája sem igazán fogott meg... de nem szeretnélek megbántani, nekem ez jött le belőle. Te írtad?

2011. ápr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Megfelelő kontextusba helyezve még jó is lehet..

Előzőtő válaszoló:

Az egy dolog, hogy a mítikus téma nem érint meg de (csak kíváncsiságképpen) ebbe mi volt számodra hétköznapi és közhelyes? Én nem sűrűn találkozok ilyennel a szürkeségben...

2011. ápr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Bocs, lehet, hogy félreérthetően írtam: a stílusára értettem, hogy hétköznapi, hogy nem elég ewgyedi, hogy szerintem ilyet nem nehéz írni. Abban persze igazad van, hogy egy teljes környezetben persze máshogy hatna.

2011. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az első válasz írójának. Nem bántottál meg. Igen, én írtam. Amúgy ez egy teremtéstörténet részlete. Csak a mihez tartás végett.
2011. ápr. 19. 02:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!