Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mibol all az ha valaki "muvesz...

Mibol all az ha valaki "muveszlelek"?

Figyelt kérdés

Milyen zeneket hallgat?Milyenek a muveszfilmek?Cimeket irjatok legyszi!

Milyen konyveket olvas?Mivel tolti a szabadidejet?


Elore is koszonom:)


2011. ápr. 7. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ezekre csak akkor lehet konkrétan válaszolni, ha a modoros sznobokra gondolsz...
2011. ápr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Hogy a U2-tól idézzek:

"You don't know what you're doing,

Babe, it must be art..."

:D

2011. ápr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Amit akar. De aki annak tartja magát, az nem az.
2011. ápr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Általában elitista idióták.
2011. ápr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Először is: a művészlélek legfőbb ismérve, hogy a köznapi dolgokkal kevésbé foglalkozik, lelki beállítottságú személy. Érzelmileg fogékony és érzékeny. Hogy milyen zenéket hallgat, milyen filmet néz, mit olvas, azt nem lehet konkrétan megmondani, de az biztos, hogy kedveli a komoly zenét, nem nézi a Való Világot, nem Stephen King könyvet olvas, sokat jár kiállításokra.
2011. ápr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

művészfilmeket tudok , többiben nem vagyok jártas

tessék pár példa :

Doctor Parnasszus és a képzelet birodalma

A Forrás

és a nem régen megjelent Fekete Hattyú

2011. ápr. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Olyan, mint én, br én nem tartom magam annak. :D
2011. ápr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de aki művészléleknek tartja magát, az mióta sznob meg idi.óta? Én annak tartom az is vagyok, de nem szoktam hangoztatni hogy én az vagyok megtartom magamba. tehát, nem szoktam mások orra alá dörgölni az nem az én stílusom.

A zene az tök mindegy, ezt nem lehet így meghatározni. Ami tetszik neki.

Valaki írta a U2-os idézetet...Nagyon igaz is.:D tetszett!:)

Egyébként olyan valaki is lehet művészlélek, akiről nem is gondolnád, hogy az.

2011. ápr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 lucky.s. ***** válasza:
83%
Szerintem az a művészlélek,aki érzékenyebb a világ dolgai iránt..hagy időt dolgokra,amit mások elfelejtenek..értékel olyan dolgokat,mint mondjuk ahogy a szél fújja a fák leveleit,elgyönyörködik benne és tudatosan elvonul elmélkedni sokszor.Nem jár bulizni nagyon stb.Nem érdeklik ilyen hétköznapi dolgok. Nehezen helyezkedik el olyan munkakörben,ahol nem kreatívkodhat.A művészek magukat valósítják meg a munkáikban,ezért hívják művészlelkeknek őket..vannak műélvezők is,ők amolyan szelídebb féle művészlelkek :))) Olyan zenéket szeretnek,amikben találnak vmit,ami megfogja őket..Rengeteg művészfilm van,de ez egyénfüggő. A művészfilmek mindig közvetítenek vmi üzenetet,sokat lehet rajtuk agyalni.Sok ilyen van,ilyen például a Bibliteque Pascal!Könyveket mindenfélét,ami leköti:)Persze nem az alkonyat-saga-t :D Sztem mélyebb témájú könyveket,esetleg történelmi regényeket is,de az igényes krimi se elképzelhetetlen!A szabadidejét azzal tölti h a barátaival lóg,mint minden más ember,azzal a különbséggel h értelmes dolgokról beszélgetnek,olyan ritkábban értintett témákkal,amiket az emberek szintén elfelejtenek...
2011. ápr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%

én úgymond modoros snob vagyok, de kikérem magamnak, hogy valaki kivetnivalót találjon abban, hogy ízlésesen öltözködöm, megválogatom, kivel barátkozok, hova járok, és nem szeretem a bunkók társaságát, sorry ez van


elnézést kérek, de míg más korombeliek járják az "alternatív" züllőkocsmákat, én inkább a modoros snos nagykövet-vendégünkkel vacsorázok, h kapcsolatokat építsek, és figyelem a tőzsdét, ja igen, aztán később lehet szidni, hogy milyen szar az élet, bezzeg a mocsok snobok ....

2011. ápr. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!