Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Stephen Kinget tényleg ilyes...

Stephen Kinget tényleg ilyes sokan szeretik, vagy csak őt ismerik, más írókat nem, azért írja mindenki, hogy Stephen King a kedvence?

Figyelt kérdés
Ha könyvekről van szó, rengeteg ember kedvence Stephen King. Tapasztalatból mondom, nagyon sokan ezt mondják. Ki a kedvenc íród: Stephen King! Tényleg ennyien szeretik szerintetek, vagy csak azért mondják őt, mert más írót nem is ismernek?
2011. ápr. 10. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem nincs kedvenc íróm,


de Hack Frigyes És Obádovics Gyula könyveit szeretem.


De bármi jöhet ami matematika.

2011. ápr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy valszeg azért mondják, mert valamit mondani kell, és ez az író a legközérthetőbb és a leg szórakoztatóbb.


A legtöbb könyve meg van filmesítve, inenntől minek olvasnám őket, de amúgy tényleg jó történtek ;)


Az alvajárók, meg az amiben egy autó életre kel és gyilkol, azok a legjobbak.

2011. ápr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja, az a Christine :)
2011. ápr. 10. 11:16
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tényleg a rémkoppantók a kevencem.
2011. ápr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én szeretem, de nem mondanám totál kedvencnek, inkább azért hozom fel, mert őt tuti ismerik.

Szeretem még pl. Dean R. Koontz-ot is, de őt nem sokan ismerik.

2011. ápr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sok írót ismerek (jó, nem annyira nagyon sokat de a mai fiatalokhoz képest...), és általában én is azt mondom hogy ő a kedvencem. Igazából amúgy nekem sincs kifejezetten kedvencem, azért szoktam őt mondani, mert tőle elég sokat olvastam, és hogy azért mégiscsak mondjak valakit. És nem szeretek olyat mondani, akitől mondjuk csak 1 könyvet olvastam, mert az alapján szerintem nem lehet megállapítani róla hogy most mennyire jó, lehet csak összejött neki egyszer, aztán annyi. De amúgy főleg kedvenc könyveim vannak, nem íróim.
2011. ápr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is-is. De egyébként én is jó írónak tartom, nincs különösebb kedvencem, mert sokféle könyvet szeretek, de majdnem mindegyik könyve tetszett, amit olvastam.
2011. ápr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy mást nem ismernek, még Stephen King könyvet se olvastak, csak tudják hogy ő író. Bár az is igaz, hogy sokan szeretik.
2011. ápr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A Rémkoppantókat nagyon szeretem, de a kedvencem Oscar Wilde.
2011. ápr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A barátom is sokat olvas, de mivel Stephen King összes könyve megvan neki, úgy gondolom ő lehet a kedvence.

Én nem olvasok ennyire "félelmetes" könyveket, inkább Ken Follett izgalmas regényeit.

2011. ápr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!