Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért nem játsszák már az...

Miért nem játsszák már az Operettszínházban a Rudolfot, az Elisabethet vagy a Párizsi életet?

Figyelt kérdés
Az utolsó előadásig minden jegy elkelt a darabokra, a Rudolfot és a Párizsi életet csak pár évig játszották - az Elisabethet jól van, 14 évig, de ugyanúgy fogyott a jegy és.. olyan büszkék voltak rá! Persze úgy volt, 2009ben búcsúzik a darab és kiadnak DVDt, de 2011ig játszották a darabot, DVDről meg még most se hallottunk...
2011. ápr. 10. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Már nem játsszák a Rudolfot? Érdekes... Elisabethet fognak még játszani, én úgy tudom, meg a következő évadtól jön a Miss Saigon.
2011. ápr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Máiréad válasza:
A Párizsi élet és a Rudolf még tuti vannak, és egyszer a Trója rockopera után pofátlanul megkérdeztük Janza Katát, hogy lesz e még Elisabeth, és ő azt mondta, hogy valószínűleg, meg hogy tervezik, hogy lesz.
2011. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kis Macska válasza:
Szia! A Rudolfnak átvette a helyét a Ghost és az Elfújta a szél. Nem gondolom hogy visszahozzák. Sajnos,pedig én is szerettem. Mivel ez egy világpremiőr volt itt Budapesten egészen pontosan Szegeden,biztos jó sok pénzt hozott. Egy ideig. De újítani mindig kell. Az Elisabethet még jó sokáig fogják játszani:) Ne félj! Korszakalkotó Musical aminek van ereje tartalmaés persze bevétele. Kero úgy gondolom elég jól csinálja mit csinál.:D
2014. máj. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vissza fog jönni a Rudolf is.
2016. szept. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!