Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen lett a rajzom?

Milyen lett a rajzom?

Figyelt kérdés

1. próbálkozásom emberi szemekkel:

[link]


és ezt pedig a gépemről másoltam (csak nézésből):

[link]


Kritikákat írhattok, mit kéne kijavítani (persze én is látok, jó sokat) :)

12/l


2011. jún. 1. 16:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Bocsi, a másik ez:

[link]

2011. jún. 1. 16:43
 2/13 anonim ***** válasza:
Az elsőnél kicsit fura az orr, de egyébként szerintem szépek! A másodiknál tetszettek a ruha ráncolódásai (árnyékolással). Csak így tovább! Szerintem amin javítanod kéne még az talán a vonalak lágyítása! (pl. az elsőnél az orr) De jók, szépek!
2011. jún. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi, és tudom hogy az orr nem túl szép, de valamiért az nem ment :S
2011. jún. 1. 17:01
 4/13 anonim ***** válasza:

én más jellegű művészet híve vagyok, de szerintem gyakorolj sokat, és ne hagyd abba.

dicséretes, ha valakinek ilyen hobbija van

2011. jún. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

előző vagyok

tudom meredek kérdés, de gondolkoztál már azon, hogy milyen a stílusod? egyáltalán mit akarsz a rajzokkal?

2011. jún. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon gondolkoztam ezen, nem tudom hogy a manga/anime stílus-e de nagyon megkedveltem őket. És amúgy igazából ez nekem csak a hobbim, a rajzokat meg azért csinálom mert nagyon szeretek rajzolni :P
2011. jún. 2. 17:13
 7/13 anonim ***** válasza:
Sajnos én más stílusban rajzolok és azok sem ennyire jók, így kritikát nem is tudok megfogalmazni, ezért csak annyit mondok: jók letek, és érdemes folytatnod és komolyan foglalkozni vele. Annyit hagy kérdezzek, hogy magadtól rajzoltad, vagy másoltad?:)
2011. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát a szemeket magamtól, viszont a lányt másoltam :$ Am köszi, gondolkodtam hogy járni fogok rajz szakkörre :)
2011. jún. 3. 16:09
 9/13 A kérdező kommentje:
De csak úgy gépen volt a kép, nem kopíroztam xD
2011. jún. 3. 16:11
 10/13 anonim ***** válasza:

a rajz szakkört ajánlom, de rajziskolát nem igazán. a rajzot magadtól is tudod csinálni, legfeljebb nem kapsz róla diplomát hogy hivatalos rajzoló vagy. amúgy sem hiszek az ilyen tehetségbemagolásban. keresd meg azt ami neked tetszik, de ne másokat másolj. még eleinte nem baj, de a művészet az alkotásnál és nem a másolásnál kezdődik.


sokkal inkább azt ajánlom hogy deviantartra regisztrálj, ott sok művész van, akikkel beszélgethetsz, és feltöltitek a rajzaitokat, stb.

[link]

2011. jún. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!