Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen lett a rajzom?

Milyen lett a rajzom?

Figyelt kérdés

Véleményeket légyszi, pozitív és negatív is jöhet.

[link]


2011. aug. 18. 15:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Néhány hiba van, mint például aránytalanság, térpozíció. Amúgy szép, kidolgozott rajz lett. Azt ajánlom, hogy csinálj néhány rajzot 4B 5B vagy valamilyen szénceruzával, hogy jobban ráérezz. Még eléggé gyengék az árnyékok. Jól be vannak lőve, csak nem elég erőteljesek. Ha azok erősebbek lesznek jóval nagyobb realitást nyer majd a rajzod.

Így tovább!

2011. aug. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot, ki fogom próbálni
2011. aug. 18. 16:25
 3/17 A kérdező kommentje:
azért várom a többi választ is :)
2011. aug. 18. 16:32
 4/17 anonim válasza:
Ügyes a rajz, de tényleg vannak hibái. Az előző válaszban lényegében minden benne van. Sokat kellene skiccelgetned, mert akkor az arányokra meg a formákra ráérzel, a szénnel pedig az árnyékokat ismered ki. Amúgy bal agyféltekés módszerrel rajzoltad?
2011. aug. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem, csak simán ránézésre,de most már látom én is a hibákat..ki fogom próbálni a vastagabb b-s ceruzával is, majd ha jól sikerült felrakom
2011. aug. 18. 17:59
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
ha tudod, hogy aránytalan és rossz pozícióban vannak szemek, orr stb akkor miért nem javítod ki ahelyett, hogy felteszed ide félkészen
2011. aug. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Kedves harmadiknak válaszolnék a kérdező helyett:

1, Én két év után vettem észre a hibáim rajzolás közben. Az első két évem alatt csak a rajz készenléte után vettem észre a hibákat, azt se egyből. Nehéz megállapítani, kell a szemnek "pihenő", vagy pedig egy fotót kell készítened róla, hogy észrevedd a hibákat, így jobban szembetűnő.

2, Ez nem ilyen egyszerű. Ez úgy működik, mint egy gépezet. Ha egyetlen egy dolgot elhajlítasz, átraksz akár egy fél centit is, akkor az egész rendszer összedőlhet. Nem olyan könnyű után-javítani. Ráadásul ez függ a rajzlap és a radír minőségétől. Ha mindkettő a lehető legjobb, akkor nem lesz észrevehető, hogy átjavítottad mondjuk a szemet. Ellenben ha nincsenek meg a megfelelő eszközeid erre, akkor nagyon csúnyán látszik majd a javítás.

2011. aug. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Így van ahogy az előttem szóló mondja, azért tettem fel a kérdést is hogy mit kell még javítanom rajta "több szem többet lát alapon".
2011. aug. 19. 17:14
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.A kezet gyönyörűen rajzoltad.Csak a haj picit fura lett.Régebben én is így rajzoltam a hajat,de szerencsére már picit jobban rajzolom.Én mondjuk nem nagyon szeretem a b-s cerkákat.De a hajat mindig azzal szoktam.A szempilláját és talán túlzásba vitted.De a szemgolyó az már jó.A lánc is gyönyörű.Ha gyakorolsz egyre jobb leszel.Van tehetséged nagyon sok.És belinkelnéd a képet ha nem túl nagy kérés? :$ Én is szívesen lerajzolnám :)
2011. aug. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
A haj alapvetően nagy sötét folt, ott arra kell figyelni hol csillan meg benne a fény, tehát hol kell kihagyni
2011. aug. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!