Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy lehet ilyet csinálni?...

Hogy lehet ilyet csinálni? Lent folyt köv

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy hogyan csinálják ezeket a hűtőmágneseket.Azt hiszem az a neve hogy 3D hűtőmágnes.érdekelne milyen anyagból van és mi a folyamata az egésznek.

itt van pár kép:


[link]


[link]


2011. jún. 23. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom pontosan, hogy ezeket hogyan készítik, de megfelelő eszközökkel és kézügyességgel gipszből is készíthető ilyen. Gyanítom, ezek is hasonló anyagbl készülnek, hasonló módon.
2011. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hűtőmágnes persze csak úgy lesz belőle, ha száradás után szépen lefestitek (akrilfesték a legjobb erre, hígítás nélkül, vagy egy csepp vízzel), majd a hátára megfelelő méretű mágnest lehet ragasztani.
2011. jún. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
próbáltam megfejteni az anyagát és szerintem vagy műgyanta vagy valamilyen kerámia lehet.érdekelne hogy lehet ilyet gyártani.
2011. jún. 23. 16:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Készíts egy negatív mintát mondjuk agyagból, önts bele gipszet, majd fesd le és ragassz a hátuljára egy mágnest.
2011. jún. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!