Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ha a nudista...

Szerintetek ha a nudista strandon két fiú, vagy két lány tehát egy azonos nemű együtt van, akkor milyen érzés lehet, vagy mások miket gondolhatnak? Illetve lehet e ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Együtt vannak... egymás mellett? Egymás társaságában?

Mert az ilyen rengetegszer előfordul.

Általában a kutya sem gondol róluk mást, mint azt, hogy haverok, __Barátok__, akik együtt lógnak, kikapcsolódnak. Ha különneműek vannak együtt és nem fogdossák egymást, róluk sem gondolnak mást az emberek.

És hogy lehet-e? Nem értem a kérdést. Miért ne lehetne két azonos nemű embernek együtt tartózkodni?

2010. ápr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én is voltam már nem egyszer nudi strandon egy haverral, és? Nudizni nem azér nudiznak az emberek h egymást nézegessék hanem mert szabadabban, kötetletlenül érzik magukat ruha nélkül.
2010. ápr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rossz az aki rosszra gondol. Simán csak barátok vagy barátnők, akik eljöttek élvezni a napot.
2011. márc. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A nudista strand ugyanaz, mint a sima strand, csak mikor fürdöruha lenne rajtad, ahelyett semmi nincs. Ettöl senki nem lesz meleg. Az, hogy mit gondolnak rólatok, arra az életetd végére se fogsz rájönni, nem érdemes erre túl sok energiát pazarolni. De amúgy nagyon nem valószínü, hogy bárki szóvá teszi, vagy egyáltalán érdekelné. Jó strandolást!
2016. júl. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
XD
2020. jan. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!