Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Salvador Dalí őrült volt,...

Salvador Dalí őrült volt, vagy zseni?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok hogy ti mit gondoltok róla :)
2011. júl. 9. 14:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
a kettő között a művészetben csak egy vékony határ van.
2011. júl. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem mindkettő egy kicsit, de inkább zseni. Nekem nagyon szimpatikus (azok alapján, amit lehet tudni róla). :)
2011. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%

Egy felfuvalkodott exhibicionista f@szkalap volt, amit valaki vagy megevett a környezetében vagy nem. Aki megette ezt az extravagáns életstílust az el volt ájulva tőle, igy lehetsz gyorsan híres, mint egy celeb.

Éljenek a sznobok!

2011. júl. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Minden zseni egy kicsit őrült is!
2011. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
85%

15:26 ajjajjj :)

Ugyan nem a kérdésed válaszolom meg, de azér:

Szerintem nincs a kettőnek (szorosan) köze egymáshoz. Én szeretem az idióta embereket, de csak akkor, ha az élet nem minden területén idióták. Még jobban szeretem azon idiótákat, akik boldogan csinálnak hülyét magukból bárhol bármikor (= magsról sz*rnak az átlagember átlag hülyeségeire, mint pénz, hatalom, tisztelet stb..) + bizonyos területeken viszont kiválló teljesítményt nyújtanak, legyen az művészet vagy akármi más. Ezekhez a formákhoz én betegesen vonzódom. Sajnos nagyon kevés ilyen emberrel találkozni :) Kevés is van belőlük :(

2011. júl. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy zseniális marketing-szakember volt :)
2011. júl. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%

"bizonyos területeken viszont kiválló teljesítményt nyújtanak, legyen az művészet vagy akármi más."


Hát az én szememben pedig értéktelenné válik ha az élet más területén egy idióta. Jackson (csak példának, most ne menjünk bele hogy igy történt vagy sem) 100 sláger, mellette pedofil és egyéb botrányok sora. Az én szememben ő egy senki. Felőlem irhatta volna minden egyes slágerét ő maga (egyébként nem ő irta, hanem egy körülötte lebzselő 200 tagú stáb) akkor is értéktelenné válna a művészete.

Azért mert valaki tud festeni még nem fogom neki elnézni az extravagáns kitöréseit.

Van akiknél ez épp hogy értéknővelő, na ők a sznobok.


Szóval ez addig jópofa mig képeken látod, de azért egy ilyen emberrel együtt vagy mellett élni már nem olyan jópofa. Feltehetőleg 2 mondat után b@sznád ki a lakásodból.


Nekem egy olyan ember értékes mint pl. Egerszegi Krisztina. Elért mindent, felvállalható az élet minden területén, példás életet él, igy is lehet. Pedig ő aztán igazán megtehetné, hogy az év minden percében benne legyen a hírekben.


Tudom egy kicsit elkanyarodtunk Dalítól, de a nagy lényeg ez, Salvador Dalí egy f@sz.

2011. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Látom eléggé megoszlanak a vélemények :D Igazából csak kíváncsi voltam hogy mások mit gondolnak róla.Szeretem ezt a kérdést gyakran feltenni,mert akárki akármit mondd,mindig igaza van :)
2011. júl. 9. 20:20
 9/14 anonim válasza:
65%

Természetesen zseni volt. Csodálatos életutat járt be és lélegzetelálítóan tudta a felszínre hozni a tudatalattiját. Ő a kedvenc festőm:-)

15L

2011. júl. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
szintén ;)
2011. júl. 11. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!