Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi legyen a vallásom? Népszáml...

Mi legyen a vallásom? Népszámlálásra kellene vmi őrült vallás pl jedi vagy vmi hasonló.

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 20:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Veled nincsen az erő egyépként mandalorian
2011. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Ha nincs vallásod akkor ne írj semmit,mert akkor hazudnál és ez még rosszabb.Jelöld meg az igazat.Hogy mi lesz a "odaát" azt meg majd Jézus Krisztus fogja eldönteni.
2011. szept. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
szerintem jobban jársz, ha beírod, hogy ateista vagy.
2011. szept. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező, ha nincsen vallásod, akkor hagyd üresen azt a rubrikát.

Egyáltalán én nem értem, minek kérdeznek rá a népszámlálási kérdőívben a vallásra: ez mire jó nekik?

Üdv: 29/L

2011. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Csatlakozom a sith-hez, bár nem tudom miért kellett törölni.
2011. szept. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%

Azért kíváncsi leszek, hány jedi van ebben az országban. Legyél csokista vagy pörköltista vagy nudista!


Egyébként nem értem, miért kell ekkora feneket keríteni ennek az egésznek, a vallás meg magánügy. A végén majd mindenkit bezárnak, aki nem valami keresztény felekezetet ír...ccöö-cö

2011. szept. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
A Jedi vallást testvérem! Vállaljuk fel magunkat, nem kell tovább megszégyenítésben élnünk! Legyen Magyarországon végre elfogadott dolog a Jedi. Valld magad Jedineeeek! :DD
2011. szept. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

Tegnap volt valamelyik híradóban, hogy az internetes kitöltésnél csak 300 vallás van, de Jedi nem lehetsz.

A papíralapúra viszont beírhatod. Ez mekkora hülyeség.

2011. okt. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
volt egy riport a híradóban, hogy be lehet írni valláskét hála a facebooknak.
2011. okt. 2. 08:05
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Ajjj, nem a Facebook miatt lehet beírni, csak azért foglalkoztak vele a hírekben, mert a FB-on is ennyi "értelmes" ember van. Bármit írsz be, ami nem valamilyen létező egyház létező felekezete, akkor azt az Egyéb kategóriába sorolják. Sőt, ha létező, de nagyon kevés van belőle, akkor is oda sorolódik.
2011. okt. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!