Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen szempont alapján...

Milyen szempont alapján vásárolnál festményt? Az számítana, milyen a kép? Az, hogy bejegyzett festő festette-e? Vagy mind a kettő?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Megnézném, hogy tetszik-e illetve illene e a házban valamelyik szobában, így természetesen számítana, hogy milyen a kép. Én nem vagyok milliomos műgyűjtő, így engem ez sokkal jobban érdekel, mint az értéke! Az is majdnem mindegy, hogy ki festette. Persze jól esne a lelkemnek, ha valami nagynevű festő képe illene tökéletesen a szobámba és még meg is tudnám fizetni, de sajna ez csak álom marad! :)
2011. júl. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

rokonék most vettek az új lakásba képeket,de náluk csak az volt a lényeges,hogy a fa keret az sötétbarna legyen

és ez tök komoly :-)

2011. júl. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ava87 ***** válasza:
Olyan képet vennék, ami tetszik. Az kicsit sem érdekelne igazából, hogy ki festette, ha tetszik a kép, akkor lényegtelen.
2011. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A legeslegfontosabb szempont hogy legkevésbé se hasonlítson a sátánista művészetre ! Festő neve mellékes. Természetesen tetszen.
2011. júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel, hogy ismert festő festette-e, reprodukció, mittudomén. Nekem az a lényeg (ha saját részre veszem), hogy:

-tetsszen nekem (elég válogatós vagyok, inkább a modernebb, nem annyira plasztikus képeket szeretem, de abból sem mindent)

-színben passzoljon vmelyik szobába a lakásban

-megfizethető legyen a költségvetésemhez mérten :)

2011. júl. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mind nagyon hasznos volt! :)
2011. júl. 15. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!