Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Most akkor milyen műfaj? Egy...

Most akkor milyen műfaj? Egy könyvet Sci-Fi-nek terveztem, és tényleg modern időkben is játszódik, modern tárgyakkal, környezettel, de pontpontpont? (folytatom a leírásban)

Figyelt kérdés
...de mégis a hangsúly akaratlanul is áthelyeződött pl. az emberi kapcsolatokra (van benne hosszan kibontva egy kapcsolat kialakítása[férfi és nő között, csak szerelmi viszony, de végigkísér a történeten], ezen kívül az egész történet viszonylag rejtélyes lesz, és az egyik legfontosabb szerepet a gyilkosságok játsszák benne.Ezek után a kérdésem az, hogy milyen műfajú lesz a könyvem? Egyre csak írtam és írtam és amikor visszaolvastam, akkor vettem észre ezt... FONTOS!
2011. júl. 16. 04:10
 1/2 anonim ***** válasza:

A műfaj gondolom "regény".


Szerintem sok sci-fi van, amiben van szerelem, meg gyilkosságok. És még ugye lehet, hogy komoly hangvételű, és lehet, hogy mókás az egész... Sok kategóriába sorolható egyszerre.

Nem mindegy, hogy milyen címkéket aggatsz rá?

2011. júl. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ! Igazad van!
2011. júl. 16. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!