Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan csináljak tetoválást...

Hogyan csináljak tetoválást házilag?

Figyelt kérdés
Netről töltöttem le pár képet, amiket ki is nyomtattam, de nemtom hogyan vigyem a simán kinyomtatott képet a bőrömre... Ötleteket várok.
2011. júl. 18. 08:56
1 2
 1/19 ava87 ***** válasza:
83%

Sehogy!

Ne kísérletezz ezzel házilag. Láttam már házilag elkészült tetoválást, annyira igénytelenül néz ki, hogy hihetetlen.

Most mondd meg, ez pl. szerinted jól néz ki? [link]

A tetoválás is egy szakma, ugyan úgy meg kell tanulni, nem kevés gyakorlást és tudást igényel. Ráadásul ha elrontod, egy életre ottmarad, vagy fizethetsz drága pénzeket az eltüntetésért, vagy a takarásért.

2011. júl. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek. láttam már házi tetoválást élőben. A minősége hogy mondjam...egy szőröstalpú nő felkarján a zöldes szívbe varrt: Béla is mestermű egy házi buheráláshoz képest. Meg ne próbáld!
2011. júl. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Mint ahogy a börtönben szokták:


[link]

2011. júl. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
nem lehet,hogy a kérdező csak ideiglenesre gondolt?:D pl szemceruzával sztem megpróbálhatod,vagy tussal.
2011. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
hát... igazából nem ideiglenes tetkóra gondoltam, de nem is igazi tetkóra, mert az igaziakat tűvel csinálják, én arra gondoltam hogy a kinyomtatott ábrát összerakom indigóval, azt valahogy a bőrömhöz illesztem, átrajzolom, és az indigós tetkót alkoholos filcel átrajzolom a bőrömön de nemakar összejönni, ezért várok hasonló ötleteket
2011. júl. 18. 12:30
 6/19 A kérdező kommentje:
valami olyasmire is gondoltam már hogy a kinyomtatott ábrával valamit kezdek, és akkor annak a tükörképét valahogyan magamra juttatom csak nem tom hogy hogyan fogjak bele.
2011. júl. 18. 12:33
 7/19 anonim ***** válasza:
42%

O_o Hát ez dilis...

Menjél elfele oszt' csináltassál hennát...Vagy vegyél a boltba henna port ..lehet kapni...

De ha nem vagy ügyes akkor lesz egy nagy paca majd 3-om hónapig a "tetoválásod" helyén...

De sztem menjél el és csináltassál...úgy olyan gagyi lesz és mindenki ki fog röhögni...És majd égsz mint a reistag ..Ilyet ne csináljál...

2011. júl. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%
vegyél Turbó rágót...abba vannak ilyen lemoshatóak...:)
2011. júl. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 ava87 ***** válasza:
100%

Ja, így már értem.

Alkoholos filccel ne pingálgass magadra, mert az ocsmányul néz ki. Inkább vegyél akkor már hennát, és azzal.

Még jó sok évvel ezelőtt láttam egyszer boltban tasakban hennát (mármint nem port, hanem kikeverve), akkor vettem is, én nagyon jókat festegettem magamra.

2011. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
ok. köszi a segítséget
2011. júl. 19. 08:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!