Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan ítélik meg az emberek,...

Hogyan ítélik meg az emberek, ha valaki egy szerette elvesztése után az illető emlékére csináltat egy tetoválást?

Figyelt kérdés
ha a tetoválás kérdésköre felmerül, akkor mindjárt az az első ellenérv, hogy úgyis megbánja az illető. ám mi van, ha azzal ő egyben emléket is állít? nyilván tudom, hogy az ember nem csak egy tetoválással emlékezik arra, akit elvesztett, ez mindösszesen egy plusz dolog, emlékezet művészetben. azért merült fel bennem a kérdés, mert a nagymamám emlékére szeretnék egy tetoválást, nagyon szerettem és nagyon hiányzik(amúgy már van egy másik tetkóm). margitnak hívták, de szerette, ha margaretnek szólítottuk, ezért egy kisebb margarétát szeretnék. számomra a tetoválás művészet, évezredes szokás. a családom nagy része egyáltalán nem ítéli el, viszont néhányan már az első miatt is lenéznek. szóval leginkább az a kérdésem, hogy egy tetoválás egy csak egy tetoválás marad függetlenül a jelentésétől(főleg az ellenzők szempontjából, akik szerint mindenki megbánja)?
2010. márc. 7. 20:31
 1/3 anonim válasza:
100%
szerintem ha jelent számodra valamit, emléket állít akkor nem elvetendő, de aki azért csináltat magára 25 kínai írásjelet mert raj, na az elvetendő
2010. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet.Én mindig szerettem a szép tetoválásokat,de amióta mennek a tv-ben a ... Ink sorozatok,azóta meg is értem,hogy ki miért varrat magára.Bár azt nem tudom,hogy itthon mennyire divat ez az emlék-tetoválás.Szóval,csináltasd bátran.És egyébként is a te tested,tehát az ellenzők véleménye nem számít.
2010. márc. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem van tetoválásom, egyik lassan 3 éve, másik 1 éves lesz. Nem bántam meg, a mintát nem fogom megutálni, nekem ez lehetetlennek tűnik, hogy megbánjam. Ez a részemmé vált, ez az, amit mások nem értenek, csak dobálóznak a megbánással. (persze, aki divatból varrat, azt még megértem, nonfi akármit)

Ha szeretnéd csináltasd nyugodtan, még mindig jobb, mint a tucat-divat tetkók (derék, nyak, kínai jelek, nonfik, stb).

2010. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!