Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Dalszövegeket írok, és szerint...

Dalszövegeket írok, és szerintem jók. Kiknek tudom ezeket elküldeni?

Figyelt kérdés
Légyszi normális válaszokat! Köszi
2011. júl. 20. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Haveroknak, csajoknak, itteni válaszolóknak stb.


Nem értem a kérdésed. Miért akarod őket elküldeni?

2011. júl. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan küld el őket, csak aztán ne lepődj meg ha egy dalban viszont hallod őket valami sztárénekestől
2011. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:) Én úgy értettem hogy hírességeknek vagy producereknek esetleg...
2011. júl. 20. 19:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, küld el. Ha lát benne fantáziát, felhasználja, legfeljebb Te nem látsz pénzt benne. Bár a bejáratott dalszövegírók nem szeretik, ha amatőrök próbálkoznak velük szemben, másrészt a mai dalszövegek 90%-át egy óvodás is összedobná. (lásd. SP, Mizu, Lola stb.)
2011. júl. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ami a pénzzel kapcsolatos megjegyzésemet illeti, ezzel nem akartalak lebeszélni. Elég lehet sokaknak a dicsőség is.
2011. júl. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ó én Sp-nek az 5 éves költeményemet se küldeném el mert megterhelné az agyát xD
2011. júl. 20. 19:19
 7/10 anonim ***** válasza:

A küldözgetéssel azért tényleg vigyázz, nehogy visszaéljenek vele és aztán még a nevedet is elfelejtsék feltüntetni... szóval csak óvatosan. Első körben kérdezgesd az ismerőseidet, hogy nincs e esetleg csak távolról is olyan ismerősük aki ebben segíthet.

Én egyébként zenész ismerősömnek küldtem, aki azért jobban benne van ebben a szakmában, kideríteni, hogy egyáltalán tényleg jó e. Bár én nem akartam vele komolyabban semmit kezdeni, csupán csak érdekelt :)

2011. júl. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi :D
2011. júl. 20. 20:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Figy, egy dalnál nem a szöveg a lényeg, hanem a dallam. Ha tényleg a szöveg miatt hallgatnák az emberek, akkor a rádiókban esélye sem volna a külföldi előadóknak. És mégis 80%-ban azok mennek.
2011. júl. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát Mizu, meg rágógumi és nem is kép maradsz de sztem jó :D
2011. aug. 9. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!