Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyenek ezek az írásaim?...

Milyenek ezek az írásaim? Írnál egy véleményt?

Figyelt kérdés

Ha majd nekem lesz egy, akkor becézgetni és különféle hülye neveken fogom szólítani, mint például Kikibaba, Cukorborsó vagy éppen Tündérbogár. Nem fogok láncot kötni a nyaka köré, szerintem ez manapság már egy elég elavult szokás. Engedni fogom hogy szabadon szaladgáljon a lakásban, felugorjon a kanapéra vagy a TV előtt feküdjön ha úgy van kedve. Óvni fogom mindentől és cserébe csak azt várom el hogy tudjon főzni. Mert hát milyen feleség az, aki nem tud?! DB


Néha csak úgy elmegyek valahová, letelepedek egy helyre és figyelem milyen a felhozatal aznap. Bevetek minden technikát hogy sikerrel járjak, de hát nem vagyok egy túl nagy szám. Általában a többiek ügyesebbek mint én és gúnyosan vigyorognak rám amikor elszalasztok egy jó lehetőséget. Egyszer összejött egy igazán szép példány, de alig volt 18, így hát elengedtem. Mégis mit mondtam volna a halőrnek, ha egyszer csak 35 centimétertől lehet elhozni a pontyot!? DB


Halk és hangos sóhajok váltakozása töltötte meg a helyiséget. A három nő és két férfi lihegése egészen fülledt légkört teremtett, nem is csoda hogy mindegyikük homlokán folyt az izzadtság. Levettem én is a pólómat és gondoltam csatlakozom hozzájuk. Ám mindenki a saját maga dolgaival volt elfoglalva és úgy éreztem nem látnak szívesen. Így hát kiléptem az ajtón és megfogadtam hogy többet nem megyek vissza az edzőterembe. DB


Ki akarnám rakni Facebookra és megmutatni az ismerőseimnek, de ha túl bénák, akkor inkább nem égetném magam! A DB a monogrammom.


2011. aug. 3. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mind jó, tedd ki nyugodtan :) 23/L
2011. aug. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Látok benne fantáziát,de valahogy a megfogalmazáson csiszolhatnál.Ne legyen ennyire "egyértelmű".

És véletlenül se rakd ki facebookra.Az az egész olyan égő.

2011. aug. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Draug ***** válasza:

Ötletesek, szerintem, van bennük fantázia :)

De fészbúkra azért csak saját felelősségre rakd ki... sok ott a csökkent értelmi szintű egyén... :P

2011. aug. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kirakod, akkor se azért, hogy mások véleményére légy kíváncsi, magadnak írj!
2012. máj. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!