Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek? Persze...

Mi a véleményetek? Persze ízlések és pofonok, de azért kíváncsi vagyok, hogy a többség mit tart"jobbnak" (több lent)

Figyelt kérdés
Szóval, én nagyon szeretem az AC/DC-t, és Bob Marleyt is. Két barátnőm sem szereti Bobot, az egyikük szerint az Acdc legtöbb száma is rossz. Én eléggé érzékeny vagyok erre, nem tehetek róla. Szerintem ők a modern szarokat szeretik, én pedig inkább a régebbi slágereket. Természetesen minden egyébtől függ, de kíváncsi vagyok, hogy egyes emberek melyikünknek adnának "igazat"
2011. aug. 15. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Jellemző. Nem úgy tevődik fel a dolog, hogy egyikőtök ezt szereti, a másik meg azt, neeem. Rögtön el kell dönteni hogy melyik a jobb és a másik különben is szar és nincs igaza annak, aki szereti.


Tiszta dedó.

2011. aug. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek egyéni dolga hogy mit szeret. Én pár éve kemény rockot toltam, SCORPIONS, ACDC, Metallica stb. (Koncertekre jártunk, bass gitároztam stb.) Aztán egy ilyen égi szikra, egyik napról a másikra jött a magyar Hip-Hop, graffitis rajzok, Hip-Hop bulik stb.


Na ez a két műfaj fingom nincs hogy keveredett össze... A rock zene háttérbe szorult, de van amikor betolom a hifibe a régi CD-ket és hadd szóljon. És a mai napig elmegyek pl. Tankcsapdára ha van a közelben koncert.


Az ember változik élete folyamán folyamatosan, fiatalon meg pláne. Nem értem mi ezzel a gond hogy a barátnőd nem szereti. Kit érdekel? Nem neki kell szeretni.


18/L

2011. aug. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A barátnődnek igaza van,vagyis egyetértek vele.
2011. aug. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Senkinek nem adnék igazat. Miért nem lehet tiszteletben tartani a másik ízlését? Ha ez nem közös téma nálatok, foglalkozzatok olyan dolgokkal amit mind szerettek...
2011. aug. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jobbnak... én pl szeretem az ACDC szerű zenéket, de őket épp annyira nem hallgatom, Szeretem Bobot, szeretem a mai zenék közül ami tetszik, a rockot, elektronikus zenét, pár popp slágert..meg még annyi mindent mondhatnék.. szerintem ne beszéljünk jobb meg rosszabb zenéről. nekem van egy ízlésem, és másnak is van..
2011. aug. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A modern szarok elég tág fogalom, ami bármi is lehet, meg az is, hogy a lényege hogy modern legyen, vagyis "divatos". Na most, akiket te szeretsz nagyon népszerűek voltak egykor, ma is azok, tehát olyan szarok nem lehetnek.

Természetesen a leírásod alapján NEKED! Mivel semmi konkrétumot nem írtál a másik zenéről.

2011. aug. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

zok a modern szarok nem is zenék: diszkós zene, sp,fluor. pfhej.

Igaz,igaz, ízlések és pofonok, de a hulladékot ne keverjük az esztétika minőséggel. Az AC/DC nagyon jó, Bob Marley is.

2011. aug. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!