Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szemes és "szuris" szteroidok...

Szemes és "szuris" szteroidok hatására lennék kíváncsi. pontosabban melyiket tartjátok jobbnak és miért? Ha a minőségi tömeg és erőnövekedés a cél akkor a szemesek már kilőve? Vagy a Stano-az jó csak keveset hoz.

Figyelt kérdés

tegnap már érdeklődött valaki hasonló témában,remélem nekem sikerült értelmezhetőbben feltenni a kérdést:)

csupán információ szerzés a célom és kíváncsi vagyok a személyes tapasztalatokra...


2011. márc. 19. 08:11
1 2
 1/15 bix ***** válasza:

ha már koksz akkor én szemeset nem ennék. szétterheli a vesét, a májat...

stanát meg felejtsük már el, magában szinte semmi értelme nincs, főleg a szemesnek. a szuris meg vízbázisú, gyorsan szívódik, gyakran kell szúrni így. egyébként is kiegészítőnek szokták tolni komolyabb kúra alatt...


én egyébként a naturál hívők csoportjába tartozok, én nőttem eleget jó kajával, bár most lassul elég régóta, de nem vészesen. számomra soha nem érte meg, plussz a piac tele felütött kamu cuccokkal...

2011. márc. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
na bazz. velem a betegségem miatt etettek szteroidot, más meg önkét tömné magát. miért kell neked az? magadtól nem jó? a fokozatos izomnövelés tartósabb ám, így meg majd úgy nézel ki, mint egy felfújt lufi, amire nem kötnek rendes csomót. csajod fogja legjobban észre venni, mert nem lesz a teljesítőképességed elég jó.
2011. márc. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

szemes-ből a Danabol-hoz volt szerencsém jót hozott tömegben és erőben is de a kúra alatt odafigyeltem a minőségi kajálás-ra és a fehérje bevitelre is !!ha már szeded a magas fehérje bevitel alap mivel azt építi be,

de inkább mennyiségi mint minőségi izmot hozz

bár ez is alkat és genetika függő...

2011. márc. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

második válaszoló:nem lesz a teljesítő képességed elég jó?!

szerinted aki kokxol annak gondja van a teljesítő képességével..:)ha jó az utókúrád és ésszel csinálod utána sincs gond a a szerszámmal nem hogy kúra közben....

2011. márc. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 clint ***** válasza:
ez azért nem teljesen igaz utolsó. Az utókúra tökéletesre, ugyanolyanra mint azelőtt nem képes visszacsinálni mindent, pláne több kúra után. A metiltesztó Amivel gyakran hamisítanak az a cerka hosszát is leröviditheti, nem csak a heréket szóval csak óvatosan.
2011. márc. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

GreenTea


Egyértelműen a szuris dolgok a jobbak (ha nem kamu). Persze ez nem jelenti azt, hogy 2 szuris cucc mellé nem jó harmadiknak egy tablettás. A kúrát egy hozzáértőnek kell összeállítania és felügyelnie, akkor kisebb a hibalehetőség.

2011. márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

szuris cuccok-at csak felhígítják(jobb esetben) vagy ha kicserélik a hatóanyagot akkor mit raknak bele helyette?

szemes cuccokból szinte már nincs is olyan ami nem metillel van felütve..ha igen akkor most melyik "gyártó"

termékeit tartjátok megbízhatónak?

az hogy szemest és szurist együtt nyomni bevált módszernek tűnik..

de ha pld..egy szemes kúrát végig csináltok utána a következőt szemes vagy szuris cuccal érdemes csinálni?

2011. márc. 19. 12:55
 8/15 clint ***** válasza:

nem fogok reklámot csinálni.

Amugy általában vízzel és olajjal higitják vagy helyettesítik, vagy egyszerüen más szúros gyógyszerrel.

2011. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

GreenTea


Kizárólag szemes cuccból nem csinálnék kúrát. Az alap a szuri, szemes max kiegészítésnek.

2011. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Clint-érthető hogy nem reklámozol semmit..

korábbi válaszaid alapján szemesekből pld a Methandienon-10mg(LA-Pharma) nem tartod rossznak vagy tévedek.?

utolsó:szemes kúrát csinálni magában szerintem nem rossz főleg ha megbízható cuccot tolsz jobb mint ha szurisból kamut vennél...

amit aról írtam hogy szemes után szuris kúrát tolni mi a véleményetek?

Clint:te toltál már szemes cuccot kétszer egymás után?

ha igen mik a tapasztalataid...

2011. márc. 19. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!