Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyenek a rajzaim? (kérdésed...

Milyenek a rajzaim? (kérdésed stb)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


a legtöbb fotóról van másolva, az utolsó előtti élő modellről. Vannak fantáziamunkáim is.

Van ezzel esélyem boldogulni valamilyen művészi szakmában? (pl grafikus) 17/L


2011. aug. 19. 12:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Van hozzá érzéked, de én 8 éve kezdtem el a rajzolással foglalkozni, és másolni könnyű. Azokról a munkákról kell eldönteni, hogy milyenek, amiket a fantáziád szült.
2011. aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszenek..grat.
2011. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
vannak olyanok is, csak kipurcant a scannerem, nem tudok feltölteni :D de köszi :) én is rajzolok már jó ideje, és egyetértek...
2011. aug. 19. 13:03
 4/21 A kérdező kommentje:
második: köszi :)
2011. aug. 19. 13:03
 5/21 anonim ***** válasza:

Tetszenek :D Inkább festő legyél ha ilyen fantázia rajzokat,festményeket szeretsz. Grafikusok pepecselnek, meg ilyesmi.

Na de ezt most nem tudnám elmagyarázni :D Van tehetséged, el tudnál helyezkedni, a többi rajtad áll, hogy felvesznek-e valahova,sikeres vagy e.

2011. aug. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) az a helyzet, hogy egyre jobban érdekel a számítógépes grafika, vektorgrafika meg ilyenek, próbálgatom is, és már van egy pár megrendelésem, plakátok, meg ilyenek... szívesen csinálom, és szerintem jobban meg tudok belőle élni... nem vagyok pénzcentrikus, de azért ez is fontos :)
2011. aug. 19. 14:38
 7/21 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszenek! Én is rajzolok már egy ideje, de én inkább csak fejből, fantáziarajzokat.

Hány éves vagy?

2011. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Oh, nem láttam hogy leírtad. Bocsi. (:
2011. aug. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. aug. 19. 17:49
 10/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:09 vagyok.


Én is grafikusnak tanulok egyébként(bár csak fél éve:$). Festésből tényleg nem lehet megélni-pláne én nem is szeretem őket,de ez más történet. Örülök, hogy így látod. Remélem Grafikus leszel! Tehetséged az van, csak próbáld letisztázni a vonalakat, pontosíts magadon, tisztán dolgozz. Ez a képgrafika(effektív minden nemű grafika) titka ;D

2011. aug. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!