Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyenek a rajzaim? (kérdésed...

Milyenek a rajzaim? (kérdésed stb)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


a legtöbb fotóról van másolva, az utolsó előtti élő modellről. Vannak fantáziamunkáim is.

Van ezzel esélyem boldogulni valamilyen művészi szakmában? (pl grafikus) 17/L


2011. aug. 19. 12:56
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást :)
2011. aug. 19. 19:40
 12/21 anonim ***** válasza:
én egy csomót nézegettelek ezelőtt is DeviantArt-on. :) tetszenek. Kiss Tibi! :D
2011. aug. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Öhm... Lehet, hogy valamit félreértettem, de a 'Kiss Tibi' az egy aláírás akart lenni? :D Egyébként köszi :)
2011. aug. 20. 21:21
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire vagy otthon benne, de egy kicsit emlékeztetnek a rajzaid a jobb agyféltekés rajzolással készült képekre. Nagyon ügyesen emeled ki a fényeket és az árnyékokat. Mindössze az arányokra kéne egy kicsit rágyúrnod, és tökéletes! (: Egyébként szívesen megnéznék tőled pár fantáziarajzot! Sok sikert, és jó rajzolást! (:
2011. aug. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

jobb agyféltekésen nem voltam, de tudom mi az, lett is volna lehetőségem, de rájöttem h én mióta az eszemet tudom, így rajzolok :)

fantáziarajzokat linkelhetek, de azok nem olyan jók, mert régebbiek, újakat pedig momentán nem tudok scannelni. De akkor egye fene, linkelek régieket :D

2011. aug. 21. 10:26
 16/21 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


a stílusomat még nem nagyon találtam meg, ezek csak ilyen próbálkozások...

2011. aug. 21. 10:32
 17/21 anonim ***** válasza:
Most őszinte leszek és is voltam ilyen szinten és akkor megsértődtem hogy ezt mondják mert nem értettem: Teljesen síkban van az egész kép! Mint az egyiptomi képeken. Nagyon sokat kell modell után rajzolni, mert csak akkor fogod megérteni és majd visszanézed hogy hoppá ez nem jó.
2011. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

nem sértődök meg, örülök h őszinte vagy :)

am melyikekre gondoltál, a portrékra vagy amit most linkeltem?

mindenesetre gyakorolni azt még kell :)

2011. aug. 21. 20:20
 19/21 anonim ***** válasza:
ja a portrékra a többi tetszik :)
2011. aug. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Na, erre vártam! A fantázaiarajzok nagyon jók! Látszik benne, hogy különleges a személyiséged, és ez nagyon szuper! (: csak biztatni tudlak továbbra is :)
2011. aug. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!