Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Rajzosok! Meg szoktad fogadni...

Rajzosok! Meg szoktad fogadni a tanácsokat, amiket adnak, amikor kiteszed a rajzaidat ide?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 15:21
 1/7 anonim válasza:
78%

Soha nem tenném ki ide a rajzomat már csak azért sem,mert a véleményezők 80%-ánál jobban értek a rajzoláshoz.Annyira becsülöm a munkáimat,hogy nem tenném ki egy ilyen oldalra,ahol hozzá nemértő emberek osztják az észt anonimként.

Aki ide felteszi egy munkáját az nagy többségben önbizalom hiányos és dicséretre vágyik.Aki egy kicsit is igényes nem teszi ki a munkáját erre a helyre,nem véletlenül látni csak amatőr képeket itt.

Én ezt tanulom és ha véleményt szeretnék hallani megkérdezem olyan személyektől,akikről tudom,hogy felmutattak valamit és biztosan őszinte választ kapok.Ha meg nem szakmai véleményt szeretnék hallani,arra itt a családom/barátaim.

A köznép véleményére sose szabad adni ezt megtanultam.

2011. aug. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem adtak olyan tanácsot,hogy ne maszatoljam össze a rajzom,ha kifestem,mert nem szabad.Meg is fogadtam,csináltam egy olyan képet,de ronda lett.Így hát továbbra is összemaszatolom a rajzaim,mert nekem úgy tetszik :)
2011. aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha látom, hogy profi a válaszadó, akkor igen.
2011. aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első, privátban tudnál linket mutatni a rajzaidról? Komolyan érdekel.


Második, gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás! Meg tudod csinálni maszatolás nélkül is. Keress rá a tónusozási technikákra!

2011. aug. 24. 17:25
 5/7 anonim ***** válasza:
sose raktam még ki ide rajzomat, de egyszer valaki belinkelte ide az egyiket, kételkedve, hogy ezt vajh' tényleg egy 15 éves lány rajzolta-e. ott kapott hideget-meleget, de kiváncsi lennék a gyk-s publikum véleményére egyszer. :D de nem valószínű hogy adnék rá, interneten mindenkinek nagy az arca, és 90%ban hozzá nem értő emberek kommentelgetnek :)
2011. aug. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én már raktam fel képet de tanácsot még nem kaptam csak véleményt
2011. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Amikor én raktam fel képet, kétféle véleményt kaptam.

1. "Tehetséges vagy" - amiből számomra nem derült ki semmi

2. "fos", "ronda" - ebből megint nem

Kritikát, tanácsot nem nagyon kaptam, ezért regisztráltam egy magyar művészeti portálra, ahol a közösség erőssége az építő kritika.

2011. aug. 25. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!